Berkay Ateş Nerede Oynadı?(Doğru cevap)

Berkay Ateş hangi dizilerde oynadı?

Hayatı Babası Ardahanlı, annesi ise Malatyalıdır.

Berkay Ateş kaç yaşında?

Ateş, anne tarafından Malatya, baba tarafından ise aslen Ardahan’lıdır. Mimar Sinan Üniversitesi İstatistik- Matematik bölümünü kazanmış ancak daha sonrasında bölümü bırakarak Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur.

Berkay Ateş memleketi neresi?

Tiyatro, sinema ve televizyon projeleriyle tanınan Berkay Ateş, 19 Şubat 1987 tarihinde dünyaya geldi. Baba tarafından aslen Ardahanlı, anne tarafından Malatyalıdır.

Çukurun Mahsuni nereli?

1987 yılında İstanbul’da doğan Berkay Ateş, Semaver Kumpanya’da oyunculuk eğitimi almıştır. Bir çok tiyatro oyununda rol alan oyuncu Abluka sinema filminde canlandırdığı karakterle dikkatleri üzerine çekmiştir. Son olarak İstanbul sokakları dizisinde rol almıştır.

Cukurun Mahsuni kimdir?

19 Şubat 1987 tarihinde dünyaya gelen Berkay Ateş, İstanbul doğumludur. Anne tarafından Malatya, baba tarafından ise aslen Ardahan’lıdır. Show TV ekranlarında ikinci sezonu yayınlanmakta olan Çukur dizisine dahil olmuş ve Mahsun karakterine hayat veren Berkay Ateş, 1.80 metre boyunda, 77 kilo ve Kova Burcudur.

Cihangir nerelidir?

15 Ekim 1989 tarihinde Adana’da dünyaya geldi. Cihangir Ceyhan, baba tarafından aslen Elazığlıdır, anne tarafından Diyarbakırlıdır. Bir abisi ve ablası vardır. 1991 yılında annesi kanser hastalığı nedeniyle vefat etti.

Sadakatsiz Araz kimdir?

Tiyatro, sinema ve televizyon projeleriyle tanınan Berkay Ateş, 19 Şubat 1987 tarihinde dünyaya geldi. Baba tarafından aslen Ardahanlı, anne tarafından Malatyalıdır. Abluka filminde Ahmet karakteriyle 22. Altın Koza Film Festivalinde Umut Veren Genç Erkek Oyuncu ödülünü kazandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *