Bodrum Masalı Ateş Kimin Oğlu?(Soru)

Bodrum Masalı Faryalı aslının babası mı?

Bölüm’de; Faryalı ‘yı, Aslı ‘nın kendi kızı olabileceği düşüncesi içini kemirirken, Süha gerçekleri öğrenmek için Maya’nın ablasına ulaşır. Kelebek, Aslı ‘nın babasının Faryalı olduğunu öğreniyor!

Bodrum Masalı Faryali oldu mu?

DUVAR – Bodrum Masalı adalı dizide başrolde yer alan oyuncu Timuçin Esen’in, Müslüm Gürses’i bir sinema filminde canlandırma teklifi nedeniyle ayrıldığı ortaya çıktı. Dizi beş yıl atlayıp öyle devam edecekti. Sürpriz bir gelişme oldu. Timuçin Esen yani Faryalı, diziden ayrılacağını söyledi.

Bodrum Masalı dizisi nerede çekiliyor?

BODRUM MASALI Başrollerinde Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Toprak Sağlam, Alperen Duymaz, Hilmi Cem İntepe, Dilan Deniz Çiçek ve Bora Cengiz’in oynadığı Bodrum Masalı dizisi Bodrum ‘un Bitez mahallesinde çekildi.

Bodrum Masalı dizisi bitti mi?

Kanal D kanalında ekranlara gelen ve oyuncu kadrosunda Timuçin Esen, Şevval Sam, Nejat İşler, Murat Aygen, Alperen Duymaz, Hilmicem İntepe, Dilan çiçek Deniz, Toprak Sağlam, Serhan Onat ve Ezgi Şenler gibi isimlerin yer aldığı Bodrum Masalı dizisi, yayından kaldırıldı ve yeni sezonda ekranlarda olmayacak.

Bodrum Masalı finalde ne oldu?

Bodrum Masalı sezon finalinde Haydar Efe ile Üzüm evlendi; herkesi düğün heyecanı sardı. Ateş ile Faryalı, Yıldız hakkında dertleşirken; Ateş, Faryalı’nın annesi ile problem yaşayıp üzülmesini istemediğini dile getirdi.

Bodrum Masalı kaç bölümde bitti?

Kanal D’nin heyecanla takip edilen dizisi Bodrum Masalı dün akşam 42. bölümü ile sezon finali yaptı.

You might be interested:  Yüksek Ateş Ne Yapmalı?(Doğru cevap)

Bodrum masalı neden final yapmadı?

Bodrum Masalı adalı dizide başrolde yer alan oyuncu Timuçin Esen’in, Müslüm Gürses’i bir sinema filminde canlandırma teklifi nedeniyle ayrıldığı ortaya çıktı. Dizinin de devam bölümlerinin Esen’in canlandırdığı ‘Faryalı’ karakteri üzerine kurulması nedeniyle bitirildiği belirtiliyor.

Bodrum masalı ne zaman çıkacak?

Bodrum ‘un Kadıkalesi Mahallesi’nde ‘ Yıldızlı Otel ‘ adı verilen Butik Otel ‘de 16. bölümün çekimleri devam eden ‘ Bodrum Masalı ‘ dizisinin setini, Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan ziyaret etti.

Binbir Gece Şehrazatın evi nerede?

Yeniköy’deki Ferik Ahmet Afif Paşa Yalısı ise bu sıralar “ Binbir Gece ”nin (Kanal D) çekimlerine ev sahipliği yapıyor. TMSF’nin el koyduğu ve Şehrazat (Bergüzar Korel) ile Onur’un (Halit Ergenç) oturacağı bu yalıya her ay 30 bin YTL ödeneceği basında yer almıştı.

50M2 nerede çekildi Tuzla?

50M2 NEREDE ÇEKİLDİ? 50m2 dizisinin çekimleri İstanbul’da yapıldı. Dizinin birçok sahnesi, Avrupa Yakası’nda yer alan Fatih ve Beyoğlu ilçelerinin eski mahallelerinde çekildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *