Bodrum Masalındaki Ateş Kim?

Adı gibi bir delikanlı, çapkın, kolay sinirlenen, otomobillere meraklı bir yüzücü. Kızlar Ateş‘e bayılıyor, o da bunun farkında.

Bodrum Masalı Alperen duymaz kaç yaşında?

Alperen Duymaz (d. 3 Kasım 1992, Ankara) Türk oyuncu ve mankendir. Ankara doğumlu olan Alperen Duymaz, Lise yıllarında müzik ve modellikle ilgilendi.

Bodrum Masalı dizisi nerede çekiliyor?

BODRUM MASALI Başrollerinde Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Toprak Sağlam, Alperen Duymaz, Hilmi Cem İntepe, Dilan Deniz Çiçek ve Bora Cengiz’in oynadığı Bodrum Masalı dizisi Bodrum ‘un Bitez mahallesinde çekildi.

Bodrum masalı üzüm yenge kim oynuyor?

Bodrum Masalı dizisinde yer alan usta sanatçı Fatma Belgen, Üzüm Yenge karakteri ile en çok merak edilen isimler arasında yer alıyor.

Bodrum masalı Faryalı aslının babası mı?

Bölüm’de; Faryalı ‘yı, Aslı ‘nın kendi kızı olabileceği düşüncesi içini kemirirken, Süha gerçekleri öğrenmek için Maya’nın ablasına ulaşır. Kelebek, Aslı ‘nın babasının Faryalı olduğunu öğreniyor!

Bodrum Masalı neden final yapmadı?

Bodrum Masalı adalı dizide başrolde yer alan oyuncu Timuçin Esen’in, Müslüm Gürses’i bir sinema filminde canlandırma teklifi nedeniyle ayrıldığı ortaya çıktı. Dizinin de devam bölümlerinin Esen’in canlandırdığı ‘Faryalı’ karakteri üzerine kurulması nedeniyle bitirildiği belirtiliyor.

Bodrum Masalı kaç bölümde bitti?

Kanal D’nin heyecanla takip edilen dizisi Bodrum Masalı dün akşam 42. bölümü ile sezon finali yaptı.

You might be interested:  Ateş Varsa Ne Yapılmalı?(Çözüm bulundu)

Bodrum Masalı sonu nasıl bitti?

Bodrum Masalı sezon finalinde Haydar Efe ile Üzüm evlendi; herkesi düğün heyecanı sardı. Ateş ile Faryalı, Yıldız hakkında dertleşirken; Ateş, Faryalı’nın annesi ile problem yaşayıp üzülmesini istemediğini dile getirdi. Öte yandan Bodrum sakinlerini korkunç bir olay bekliyordu.

Alperen duymaz kim kaç yaşında?

Alperen Duymaz (d. 3 Kasım 1992, Ankara), Türk oyuncu ve mankendir.

Alperen duymaz kaç yaşında oyuncu oldu?

Yeniköy’deki Ferik Ahmet Afif Paşa Yalısı ise bu sıralar “ Binbir Gece ”nin (Kanal D) çekimlerine ev sahipliği yapıyor. TMSF’nin el koyduğu ve Şehrazat (Bergüzar Korel) ile Onur’un (Halit Ergenç) oturacağı bu yalıya her ay 30 bin YTL ödeneceği basında yer almıştı.

Bodrum Masalı yıldızlı otel nerede?

dizinin çekildiği otel, turgutreis ile gümüşlük arasinda kalan kadıkalesi’nde yer almaktadır. otelin gerçek adı da yıldızlı oteldir. aynı şekilde içinde deniz geçen birçok sahne kadikalesi halk plajında çekilmiştir.

50M2 nerede çekildi Tuzla?

50M2 NEREDE ÇEKİLDİ? 50m2 dizisinin çekimleri İstanbul’da yapıldı. Dizinin birçok sahnesi, Avrupa Yakası’nda yer alan Fatih ve Beyoğlu ilçelerinin eski mahallelerinde çekildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *