Can Ateş Kimdir Ne Iş Yapar?

Can Ateş, 1970 İstanbul doğumludur. Can Ateş, Türkiye’de ilk kez sektöründe TSE ISO 9002 Kalite Belgesi almaya hak kazanan, Polo Sigortayı kurarak hayatına başlamıştır. Yaptığı işler sayesinde ülkemizdeki en önemli yatırımcılardan biri olmayı başarmıştır.

Can Ateş kaç çocuğu var?

Kutuda sevgilisiyle verdiği pozlar olan Uzerli ‘nin gönderileri takipçilerinden ilgi gördü. Can Ateş’ten olan kızı Lara’yı 2014 yılında dünyaya getiren oyuncu, geçen aylarda “Lara artık 7 yaşında, zaten uzun zamandır kardeş istiyordu. Kendi ailemizi kuruyoruz” demişti.

Can Ateş şimdi nerede?

Yıllardır kaçak hayatı yaşadığı söylenen Ateş ‘in bir süredir New York’ta yaşadığı öğrenildi.

Can Ateş ve Meryem Uzerli evlendi mi?

İki çocuk sahibi olan Meryem Uzerli, hiç evlenmedi. İlk kızı Lara Jemine’yi 2014 yılında sevgilisi Can Ateş ‘ten, ikinci kızı Lily Koi’yi 2021 yılında adını açıklamadığı ABD’li sevgilisinden dünyaya getirdi. Meryem Uzerli 1.73 cm boyunda, 58 kilo ve aslan burcudur.

Oyuncu Can Ateş kimdir?

Can Ateş, 1970 İstanbul doğumludur. Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi Ekonomi Bölümü mezun olmuştur. Can Ateş, Türkiye’de ilk kez sektöründe TSE ISO 9002 Kalite Belgesi almaya hak kazanan, Polo Sigortayı kurarak iş hayatına başlamıştır.

Meryem Uzerli neden boşandı?

Uzerli, 2013 yılında Türkiye’den ayrılan sonra kendisini aldattığını öğrendiği erkek arkadaşı Can Ateş ile ayrıldığını açıkladı.

Meryem kaç yaşında?

Almanya doğumlu oyuncu Meryem Uzerli, ilk kızını doğup büyüdüğü Almanya’da dünyaya getirdi. Kızına Lara ismini veren oyuncu, çocuğun babası Can Ateş ile uzun süre sorunlar yaşadı. 2. çocuğunu bu ay içerisinde dünyaya getirilen Meryem Uzerli, instagram hesabından bolca fotoğraf paylaşıyor.

You might be interested:  Vahşi Doğada Ateş Nasıl Yakılır?(Çözüm bulundu)

Meryem Uzerli kaç çocuğu var?

12 ağustos 1983 tarihinde Almanya’nın Hessen eyaleti Kassel şehrinde 4 çocuklu bir ailenin en küçük ve ikinci kızı olarak doğmuştur. İki ağabeyi ve bir ablası vardır. Tam adı Meriem Sahra Uzerli olan Meryem Uzerli ‘nin babası Hüseyin Uzerli Türk annesi Alman Ursula’dır.

Can Ateş aranıyor mu?

Ünlü oyuncunun bu yanıtı şok etkisi yarattı. ÖYLE KI 2015’te Martin & Martin Sigorta Brokerlığı şirketiyle piyasayı 100 milyon dolar dolandırıp kayıplara karışan Ateş, kırmızı bültenle aranıyor.

Can Ateş kızını kabul etti mi?

Can Ateş, oyuncu Meryem Uzerli’yle ilişkisinden dünyaya gelen kızı Lara’ya kavuştu. Posta’nın haberine göre, Kızıyla hasret gideren ünlü işadamı, minik bebeğin elinin fotoğrafını Instagram’da paylaştı.

Meryem Uzerli kime kapak yaptı?

Meryem Uzerli, Altın Kelebek Ödülleri’nde eski sevgilisi, kızının babası ve “tükenmişliğinin” sebebi Can Ateş’e “Ben adam seçemiyorum” diyerek gönderme yaptı. Meryem Uzerli, Altın Kelebek Ödülleri’nde, en iyi erkek oyunucu İlker Kaleli’yi anons edip ödülünü verdi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *