Can Ateş Ne Iş Yapar?(Çözülmüş)

Can Ateş, 1970 İstanbul doğumludur. Can Ateş, Türkiye’de ilk kez sektöründe TSE ISO 9002 Kalite Belgesi almaya hak kazanan, Polo Sigortayı kurarak hayatına başlamıştır. Yaptığı işler sayesinde ülkemizdeki en önemli yatırımcılardan biri olmayı başarmıştır.

Can Ateş şimdi nerede?

Yıllardır kaçak hayatı yaşadığı söylenen Ateş ‘in bir süredir New York’ta yaşadığı öğrenildi.

Can Ateş Kimdir Kaç Yaşında?

İki çocuk sahibi olan Meryem Uzerli, hiç evlenmedi. İlk kızı Lara Jemine’yi 2014 yılında sevgilisi Can Ateş ‘ten, ikinci kızı Lily Koi’yi 2021 yılında adını açıklamadığı ABD’li sevgilisinden dünyaya getirdi.

Can Ateş kaç çocuğu var?

Ünlü oyuncunun bu yanıtı şok etkisi yarattı. ÖYLE KI 2015’te Martin & Martin Sigorta Brokerlığı şirketiyle piyasayı 100 milyon dolar dolandırıp kayıplara karışan Ateş, kırmızı bültenle aranıyor.

Meryem Uzerli şu an nerede?

Meryem Uzerli 8 Ocak 2021 tarihinde ikinci kız çocuklarını dünyaya getirdi. Instagram hesabında yeni doğan bebeğinin isminin Lily Koi olduğunu duyurmuştu. Meryem Uzerli günümüzde Almanya’nın Berlin kentinde yaşamaktadır.

Can Ateş kimdir nerelidir?

Can Ateş, 1970 İstanbul doğumludur. Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi Ekonomi Bölümü mezun olmuştur. Can Ateş, Türkiye’de ilk kez sektöründe TSE ISO 9002 Kalite Belgesi almaya hak kazanan, Polo Sigortayı kurarak iş hayatına başlamıştır.

Meryem kaç yaşında?

Bu dizi ile Türkiye’de popüler olan Meryem Uzerli 3. sezonun sonunda tükenmişlik sendromuna yakalanarak diziden ayrıldı. O dönemde Türk sevgilisi tarafından aldatılan Uzerli, hamile olduğunu öğrendi ve kızı Lara’yı dünyaya getirdi.

You might be interested:  Civalı Termometre Ile Ateş Nasıl Ölçülür?

Meryem Uzerli’nin çocuğu kimden?

Kutuda sevgilisiyle verdiği pozlar olan Uzerli ‘nin gönderileri takipçilerinden ilgi gördü. Can Ateş’ten olan kızı Lara’yı 2014 yılında dünyaya getiren oyuncu, geçen aylarda “Lara artık 7 yaşında, zaten uzun zamandır kardeş istiyordu. Kendi ailemizi kuruyoruz” demişti.

Meryem Uzerli kimden hamile kaldı?

Meryem Uzerli o dönemlerde beraber olduğu Can Ateş’ten bir bebek sahibi oldu. Ancak eski sevgilisi Can Ateş ne evlenmeyi ne de bebek sahibi olup baba olmayı istemediğini belirtti. Bunun üzerine güzel oyuncu Meryem Uzerli yine de bebeğini doğurdu. Can Ateş ile beraberliğinden olan kızının adını Lara koydu.

Can Ateş kızını kabul etti mi?

Can Ateş, oyuncu Meryem Uzerli’yle ilişkisinden dünyaya gelen kızı Lara’ya kavuştu. Posta’nın haberine göre, Kızıyla hasret gideren ünlü işadamı, minik bebeğin elinin fotoğrafını Instagram’da paylaştı.

Meryem Uzerli kaç çocuğu var?

Meryem Uzerli, Altın Kelebek Ödülleri’nde eski sevgilisi, kızının babası ve “tükenmişliğinin” sebebi Can Ateş’e “Ben adam seçemiyorum” diyerek gönderme yaptı. Meryem Uzerli, Altın Kelebek Ödülleri’nde, en iyi erkek oyunucu İlker Kaleli’yi anons edip ödülünü verdi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *