Ceyda Ateş Hangi Dizilerde Oynadı?(Çözüm bulundu)

Ateş hangi dizilerde oynadı?

Şimdilerde Star TV ekranarında yayınlanan Çocuk dizisinde Şule karakterine hayata veren Ceyda Ateş, 1.61 metre boyunda, 52 kilo ve Başak burcudur.

Toygun Ateş hangi filmde oynuyor?

Muhteşem Yüzyıl – Kösem – Toygun Ateş – Sofu Sinan Paşa Kimdir?

Berkay Ateş hangi dizide oynayacak?

Geçtiğimiz sezon ‘Alev Alev’ adlı dizide başrol oynayan başarılı oyuncu Berkay Ateş, ikinci sezonu merakla beklenen ‘Sadakatsiz’ dizisinde rol alacak.

Ceyda Ateş ne zaman evlendi?

Yıllar önce rol aldığı dizinin kutlama yemeğinde burnu kırılan oyuncu Ceyda Ateş, 3 kez operasyon geçirdiğini söyledi. “Düzgün olan burnum tamamen dağılmıştı. 3 kez ameliyat oldum. Yüz ifadem tamamen değişti. O dönem psikolojimi de çok etkiledi.

Ceyda Ateş nasıl kilo verdi?

Geçtiğimiz aylarda anne olan oyuncu Ceyda Ateş, kısa sürede eski formuna kavuştu. Kasım ayında kızı Talia’yı kucağına alan oyuncu, dört ayda 5 kilo verdi. Güneş Gazetesi’nin haberine göre yaz başında bebeğiyle Türkiye’ye gelecek olan oyuncu, her sabah bir kaşık elma sirkesi içerek zayıfladı.

Ceyda Ateş nasıl besleniyor?

Sadece spora değil beslenmesine de dikkat eden Ateş, sebze ağırlıklı besleniyor ve bol su tüketiyor. Güzel oyuncu eti ise pek sevmediğini söylüyor. Akşam saat 8’den sonra çok özel bir şey olmadığı sürece yemek yemiyor. Çocukluğundan beri pasta, tatlı, çikolata, abur cubur ve dondurmayı sevmediğini belirtiyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *