Deniz Ateş Bitnel Kim?(EN iyi 5 ipucu)

Deniz Ateş Bitnel aslen Mersin Tarsusludur. Hakemlik görevinin dışında eğitim sektöründe çalışmaktadır. Deniz Ateş Bitnel ilk kez 2001 yılında hakemlik düdük çaldı. İlk Süper Lig hakemliğini 21 Ekim 2012 tarihindeki Akhisar Belediyespor-Gaziantepspor maçı ile yaptı.

Deniz Ateş Bitnel eşi hangi bankada?

2016 yılında Galatasaray-Trabzonspor maçında bordo-mavili dört futbolcuya gösterdiği kırmızı kartla oyundan atan hakem Deniz Ateş Bitnel ‘in eşi Sinem Bitnel, o yıl çalıştığı Yapı Kredi Bankası’nda eşi nedeniyle mobbing’e maruz kaldığını belirterek istifa etmek zorunda kaldığını açıkladı.

Deniz Ateş Bitnel kac yasinda?

2001-2016 yılları arasında hakem olarak sahaya çıkan Deniz Ateş Bitnel’in asıl mesleği eğitimci olarak biliniyor. İlk kez 2012 yılında Süper Lig’de düdük çalan eski hakem, 2016 yılında Galatasaray-Trabzonspor maçında yaşanan olayların ardından emekli oldu. İşte, Deniz Ateş Bitnel biyografisi

Emre Bol kaç yaşında?

Deniz Ateş Bitnel (d. 3 Şubat 1982, İstanbul) Türk Futbol hakemi, eğitimci ve futbol yorumcusudur.

Salih dursun şu an hangi takımda?

İstanbul bölgesi hakemi olan Cüneyt Çakır Kocaeli Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Şu anda hakemliğin yanında sigortacılık mesleğiyle de uğraşmaktadır. 1994 yılında hakemlik kariyerine başlayan Çakır, 1997 yılında C klasman ve 1999 yılında da B klasman hakemi oldu.

Emre Bol gazeteci kimdir?

Emre Bol, 1975 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen Rizeli olan Emre Bol, Türkiye Gazetesi’nde spor editörlüğüne başladı. Burada muhabirlik ve yazarlık görevlerinde bulundu. 2009 yılında Fotomaç gazetesine transfer oldu, 2014-2019 yılları arasında A Spor’da yorumculuk yaptı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *