Deniz Ateş Bitnel Ne Oldu?(Mükemmel cevap)

Deniz Ateş Bitnel olayı nedir?

Galatasaray – Trabzonspor arasında 21 Şubat 2016’da oynanan olaylı Süper Lig maçında 4 Trabzonsporlu futbolcuya kırmızı kart gösterince büyük tepki çeken Hakem Deniz Ateş Bitnel ‘in bir sohbet sırasında konuşmalarını kaydedip, ‘Hatalı kararlarım yardımcı hakemlerin yönlendirmesi sonucu oldu.

Deniz Ateş Bitnel neden kovuldu?

Trabzonspor’a 4 kırmızı kart göstermesinin ardından hakemlik kariyeri sona ermiş olan Deniz Ateş Bitnel katılmış olduğu bir programda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Bitnel ‘in eşi de kırmızı kartlar sebebiyle çalıştığı bankada mobbinge uğradığını ve istifa etmek zorunda kaldığını belirtti.

Deniz Ateş Bitnel eşi hangi bankada?

2016 yılında Galatasaray-Trabzonspor maçında bordo-mavili dört futbolcuya gösterdiği kırmızı kartla oyundan atan hakem Deniz Ateş Bitnel ‘in eşi Sinem Bitnel, o yıl çalıştığı Yapı Kredi Bankası’nda eşi nedeniyle mobbing’e maruz kaldığını belirterek istifa etmek zorunda kaldığını açıkladı.

Deniz Ateş Bitnel kaç maç yönetti?

Şu ana kadar Süper Lig’de 21, 1. Lig’de 44 maçta görev almıştır. Toplam 322 sarı, 20 kırmızı kart çıkarmıştır. 15-16 sezonunda yönettiği Galatasaray-Trabzonspor maçında Trabzonspor’a 4 kırmızı kart göstermiş ve bu maç sonunda hakemliğine son verilmiştir.

Salih dursun şu an hangi takımda?

3 Şubat 1982 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Deniz Ateş Bitnel aslen Mersin Tarsusludur. Deniz Ateş Bitnel ilk kez 2001 yılında hakemlik düdük çaldı. İlk Süper Lig hakemliğini 21 Ekim 2012 tarihindeki Akhisar Belediyespor-Gaziantepspor maçı ile yaptı.

Deniz Ateş biter nereli?

İstanbul, Türkiye Deniz Ateş Bitnel /: Deniz Ateş biter nereli? Hakemlerin hangi takımı tutuyor? Hangi hakem hangi takımı tutuyor

  • Tolga Özkalfa – Beşiktaş 2/27.
  • Suat Arslanboğa – Beşiktaş 3/27.
  • Serkan Çınar – Fenerbahçe. 4/27.
  • Süleyman Abay – Beşiktaş 5/27.
  • Özgüç Türkalp – Beşiktaş 6/27.
  • Barış Şimşek – Trabzonspor. 7/27.
  • Koray Gençerler – Fenerbahçe. 8/27.
  • Halis Özkahya – Fenerbahçe. 9/27.
You might be interested:  Ateş Burçları Hangi Burçlarla Anlaşır?(Çözüm bulundu)

Cüneyt Çakır hangi bölge hakemi?

İstanbul bölgesi hakemi olan Cüneyt Çakır Kocaeli Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Şu anda hakemliğin yanında sigortacılık mesleğiyle de uğraşmaktadır. 1994 yılında hakemlik kariyerine başlayan Çakır, 1997 yılında C klasman ve 1999 yılında da B klasman hakemi oldu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *