Harry Potter Ateş Kadehi Resimli Özel Baskı Ne Zaman?(Çözülmüş)

J.K. ROWLING

Çevirmen: Sevin Okyay
Çizer: Jim Kay
Yayın Tarihi: 16.10.2020
ISBN: 9789750848360
Dil: TÜRKÇE

5

Harry Potter Ateş Kadehi Resimli Özel Baskı ne zaman çıkacak?

Jim Kay’in usta ellerinden çıkan illüstrasyonlarla yayına hazırlanan Harry Potter ve Ateş Kadehi özel baskısı, orijinal dilinde 8 Ekim 2019 tarihinde bizlerle olacak.

Harry Potter 5 Resimli Özel Baskı ne zaman çıkacak?

Çağlar Boyu Quidditch ise ödüllü illüstratör Emily Gravett’in çizimleriyle 2020 Kasım’ında raflarda yerini alacak. Sizin resimli baskılar hakkındaki düşünceleriniz neler? Fikirlerinizi bizlerden esirgemeyin!

Harry Potter Resimli Özel Baskı kaç tane?

J.K. Rowling’in efsanevi Harry Potter serisini ilk defa keşfedecek yeni okurlar ve yeniden keşfetmeyi arzulayan sadık hayranlar için büyüleyici bir fırsat. Bu üründen 4.216 adet satın alınmıştır.

Harry Potter Ateş Kadehi ne anlatıyor?

Konusu. Harry, prestijli Üçbüyücü Turnuvası’na katılmak üzere seçilmiştir(kendi istemeden olmuştur, çünkü yaşı katılmak için küçüktür). Bu heyecan verici uluslararası yarışma, Harry ‘yi Hogwarts ‘ın yanı sıra, Avrupa’daki iki rakip büyücülük okulunun da daha büyük ve deneyimli öğrencileriyle karşı karşıya getirecektir.

Harry Potter oynayan kişi kim?

Daniel Radcliffe, Rupert Grint ve Emma Watson tüm filmlerinde Harry Potter, Ron Weasley ve Hermione Granger karakterlerini canladırmışlardır.

Harry Potter Ateş Kadehi nde kim öldü?

Harry, Voldemort’un varlığından dolayı yara izinden yakıcı acı çekerken, Kara Lord Pettigrew’e Cedric’i kastederek öldürmesini emretti. Pettigrew, Cedric’i öldürmek için Voldemort’un asasını kullandı ve Avada Kedavra ile Cedric’i öldürdü.

You might be interested:  Düşük Ateş Ne Demek?(Mükemmel cevap)

Harry Potter 5 konusu nedir?

Konusu. Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’nda beşinci yılını bekleyen Harry Potter, Dursley ailesiyle geçirdiği yaz tatili boyunca ne sınıf arkadaşlarından ne de en yakın dostları Ron Weasley ve Hermione Granger’dan tek bir mektup almıştır. Bu yüzden Harry için yaz uzun ve yalnız geçmiştir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *