Jülide Ateş Hangi Kanalda?

2020’de ise daha önce CNN Türk’te Buket Aydın tarafından sunulan “40” programı Buket Aydın’ın bırakmasıyla sona erince program Haber Global’e transfer oldu. Ateş‘in sunucu koltuğuna da oturmasıyla programın adı “Jülide Ateş ile 40″ olarak değişmiştir ve sunucu programı sunmaya devam etmektedir.

Jülide Ateş hangi televizyonda program yapıyor?

STAR, Kanal D, CNN Türk, NTV, Habertürk, Show TV ve son olarak Haber Global gibi kanallarda spikerlik ile sunuculuk gibi görevlerde bulunan Jülide Ateş, Haber Global’in Buket Aydın’la anlaşmasının ardından GAIN TV’de yayınlanmaya başlayan 40 Dakika adlı programını sonlandırdığını açıkladı.

Julide atesin programi hangi kanalda?

40 (TV programı)

Jülide Ateş le 40 Hangi Kanalda?

BBO Yapım imzalı 40 programı, Buket Aydın’ın yerine Jülide Ateş ‘ le anlaşmış ve program da Haber Global’e transfer olmuştu.

Jülide Ateş 40 Hangi gün?

14 Ocak Perşembe akşamı yayınlanan Demet Akbağ’lı 40. Bölümümüzün ardından bugün kamuoyu ile 40 ‘ın artık Gain’de olduğunu paylaşabiliyoruz. 40, Jülide Ateş ‘in olgun, tarafsız sunumuyla yayın hayatına devam edecek. İlkeli, özgür, yenilikçi, namuslu ve vizyoner olarak. Takdir seyircinin ve basın emektarlarının.

Buket Aydın hangi kanalda?

9 Mayıs 2020 tarihi itibari ile Kanal D, CNN Türk ve Demirören Medya Grubu’nda üstlendiği görevlerden ayrıldığını duyurmuştur. 11 Ocak 2021 tarihinde Haber Global ile anlaşan Buket Aydın, kanalda “ Buket Aydın ile Koltuk” programının sunuculuğunu halen sürdürmektedir.

Jülide Ateş şu an ne yapıyor?

Sorduğu sorularla kırmızı çizgileri aşan, yüksek tansiyonuyla doğru bilgilere ulaşan, 40 soruda en doğru cevapları alan program perşembe 20:30’da Jülide Ateş ile “ 40 ” Haber Global’de.

You might be interested:  Ateş Kehribar Nedir Nasıl Anlaşılır?(En iyi çözüm)

Julide Ates 40 bitti mi?

Haber Global’in Buket Aydın’la anlaştığını duyurmasının ardından kanalda en çok izlenen programlardan biri olan 40 programı ile bir ayrılık yaşandı. Jülide Ateş ‘le 40 programı 40. bölümün ardından kanala veda etti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *