Jülide Ateş Ne Yapıyor?(En iyi çözüm)

2020’de ise daha önce CNN Türk’te Buket Aydın tarafından sunulan “40” programı Buket Aydın’ın bırakmasıyla sona erince program Haber Global’e transfer oldu. Ateş‘in sunucu koltuğuna da oturmasıyla programın adı “Jülide Ateş ile 40″ olarak değişmiştir ve sunucu programı sunmaya devam etmektedir.

Jülide Ateş şu an ne yapıyor?

STAR, Kanal D, CNN Türk, NTV, Habertürk, Show TV ve son olarak Haber Global gibi kanallarda spikerlik ile sunuculuk gibi görevlerde bulunan Jülide Ateş, Haber Global’in Buket Aydın’la anlaşmasının ardından GAIN TV’de yayınlanmaya başlayan 40 Dakika adlı programını sonlandırdığını açıkladı.

Jülide Ateş kiminle?

2001 yılında Emre İskeçe ile evlenen Jülide Ateş bu evlilikten bir çocuk sahibi oldu. 2003 yılında dünyaya gelen Ali şu anda delikanlı olma yolunda. Yurt dışında eğitim alan Ali İskeçe, Jülide Ateş ile Emre İskeçe’nin tek çocukları.

Jülide Ateş Elazığlı mı?

Jülide Ateş, subay bir baba ve ev hanımı bir annenin ikinci kızları olarak 1971’de Elâzığ’da doğdu. Gençliği İzmir’de askeri lojmanlarda geçti. Liseyi İzmir’de okudu. Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu.

Jülide Ateş manken mi?

Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu. Çocukluğu paten üzerinde geçen Jülide Ateş, gençliğinde lisanslı yelken ve basketbol sporları ile ilgilendi. 1990 yılında Türkiye güzeli seçildi. 1990 yılında Miss Universe ve Miss World güzellik yarışmalarında dokuzuncu oldu.

Jülide Ateş hangi programı sunuyor?

2020’de ise daha önce CNN Türk’te Buket Aydın tarafından sunulan “40” programı Buket Aydın’ın bırakmasıyla sona erince program Haber Global’a trasfer oldu. Ateş ‘in sunucu koltuğuna da oturmasıyla programın adı ” Jülide Ateş ile 40″ olarak değişmiştir sunucu programı sunmaya devam etmektedir.

You might be interested:  Ateş Ve Baş Ağrısına Ne Iyi Gelir?(Çözüm bulundu)

Jülide Ateş le 40 Hangi Kanalda?

BBO Yapım imzalı 40 programı, Buket Aydın’ın yerine Jülide Ateş ‘ le anlaşmış ve program da Haber Global’e transfer olmuştu.

Jülide Ateş Hangi üniversite mezunu?

Sorduğu sorularla kırmızı çizgileri aşan, yüksek tansiyonuyla doğru bilgilere ulaşan, 40 soruda en doğru cevapları alan program perşembe 20:30’da Jülide Ateş ile “ 40 ” Haber Global’de.

Jülide Ateş’in eski eşi kimdir?

Spikerler Derneği Genel Başkanı da olan Veyis Ateş, Habertürk TV’nin önemli ekran yüzlerindendir. Veyis Ateş, 1973 yılında Mersin’in Tarsus ilçesinde doğmuştur. Tam adı Abdurrahman Veyis Ateş ‘dir. Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden Din felsefesi bölümünde okuyarak mezun oldu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *