Kanıt Ateş Üstünde Hangi Kanalda?(En iyi çözüm)

Kanıt: Ateş Üstünde
Görüntü yönetmeni Ferhat Uzundağ
Gösterim süresi 120 dakika
Yayın bilgileri
Kanal Kanal D

21 

Ateş üstünde neden bitti?

Kanıt Ateş Üstünde dizisi yayınlanma sebebi Başbakan Binalı Yıldırım canlı yayın konuğu olması nedeniyle ekranlara gelecek. Her hangi bir yayından kaldırılma durumu söz konusu değil. Kanal D yayın akışı ve Başbakan’ın katılacağı program biraz geç haber verildi. Bu nedenle Kanıt Ateş Üstünde ekranlarda olmayacak.

Kanıt dizisi hangi kanalda?

Kanıt Dizisi İzle – Kanal D.

Kanıt dizisi tekrar başlayacak mı?

Fenomen polisiye dizi Kanıt 3 yıllık ekran arasının ardından Kanıt Ateş Üstünde ismiyle ekranlara geri dönüyor. 100. bölümle ekranlara veda eden Kanıt dizisinin yeni çekimleri başladı.

Kanıt ne zaman saat kaçta?

Kanıt dizisi hafta içi her akşam 23.00 da olarak gözüküyor.

Kanal D Kanıt gerçek mi?

– Yok, olaylar birebir yansıtılmıyor. Çünkü ne mağdur de faillerin kendisini bu dizide bulmasını isteriz. Diğer yandan elbette gerçeklerden esinleniyoruz. Zaten Amerikalılar’ın “CSI”, Almanlar’ın “Tator”, Ruslar’ın “Sled”i gibi başarılı örneklerde de gerçek olaylardan yola çıkılıyor.

Kanıt dizisi ne zaman bitti?

Sürpriz bir kararla pazar akşamı yayınlanan bölümü ile final yapan Kanıt, izleyicisini şaşırttı. Dün akşam 100. bölümü ile ekrana gelen dizinin yayınına Kanal D tarafından son verildi.

Kanıt dizisi ilk ne zaman yayınlandı?

Kanıt bölümleri listesi, 8 Temmuz 2010 – 3 Şubat 2013 tarihleri arasında Kanal D’de yayınlanan polisiye dizi Kanıt ‘ın bölümlerinin listesidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *