Şahsiyet Dizisi Ateş Kim?(Soru)

Metin Akdülger, 10 Nisan 1988 tarihinde Bursa’da dünyaya gelmiştir. Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü mezunudur. Üniversite yıllarında Yıldız Kenter’den oyunculuk eğitimi almıştır. 2012’de Craft Tiyatro bünyesinde Kaset oyunuyla sahnelere adım atmıştır.

Şahsiyet nereden esinlendi?

-Dizinin temelini dayandırdığı konu, N.Ç olayına göndermeydi: Hakan Günday, hayali kasaba Kambura’da 53 kişinin 2 yıl boyunca tecavüz ettiği 12 yaşındaki Reyhan Şahin (Naz Karaca) için Mardinli 13 yaşındaki NÇ’den esinlenmişti.

Şahsiyet dizisi nereden uyarlama?

Haluk Bilginer başrollü Şahsiyet, Meksika ekranlarına uyarlandı. Onur Saylak’ın yönetmen koltuğuna oturduğu ve Hakan Günday’ın yaratıcı olarak görev aldığı Şahsiyet uyarlama dizisinin HBO Max’te yayınlanacağı açıklandı. Şahsiyet, Meksika’da ASESINO DEL OLVIDO adıyla uyarlanmıştı.

Şahsiyet dizisi neyi anlatıyor?

Agah, adli katip memurluğundan emekli olan bir adamdır. Beyoğlu’nda münzevi bir yaşam süren Agah’ın hayatı, kendisine alzheimer teşhisi konulmasıyla altüst olur. Tüm anılarını zamanla unutacak olmasının acısı karşısında büyük bir yıkıma uğrayan Agah, bir süre sonra bu durumun bir fırsat olduğunu fark eder.

Şahsiyet Cemili kim öldürdü?

Agâh, Ufuk’u öldürmek için geldiğini itiraf ederken sonradan intihar etmesine yardım etme kararı veriyor. Reyhan’ın intikamı alınıyor! Agâh ile Nevra Cemil’i vurdu ve Reyhan’ın intikamını aldı.

Şahsiyet Ödül Aldı mı?

Haluk Bilginer, Şahsiyet dizisindeki rolü ile Uluslararası Emmy Ödülleri ‘nde En İyi Erkek Oyuncu seçildi. ABD’nin dışında üretilen televizyon programlarının yarıştığı Uluslararası Emmy Ödülleri ‘nde oyuncu Haluk Bilginer, Şahsiyet dizisindeki performansı ile En İyi Erkek Oyuncu seçildi.

You might be interested:  Comfort Ateş Ölçer Nasıl Kullanılır?(Çözünme)

Şahsiyet alıntı mı?

Bugüne kadar 20 ülkeye satışı gerçekleştirilen Şahsiyet, Türkiye için bir ilki gerçekleştirecek ve Meksika’da uyarlanacak. Uyarlamanın yapımı ise dünyaca ünlü Viacom International Studios (VIS) ve Ay Yapım ortaklığında gerçekleştirilecek.

Şahsiyet dizisi final yaptı mı?

Bu sebeple yeni bir bölüm olmadığından, dizi final yapacak. Salı günü 12. bölümüyle final yapan Şahsiyet dizisi, son bir aydır Show TV ekranında izleyici ile buluşan tek dizi olmuştu.

Şahsiyet dizisi güzel mi?

harika bir dizi.. türk dizilerinin ortalamasının çok çok üzerinde kaliteli bir dizi.. haluk bilginer sen nasıl bir muhteşem oyuncusun öyle.. dizinin bazı sahneleri saçma olsa da, finalini çok beğenmesem de yinede çok güzel bir diziydi, finali daha iyi olabilirdi.

Şahsiyet Zübeyda kim?

Haluk Bilginer ve Cansu Dere’nin başrolünü paylaştığı ‘ Şahsiyet ‘ dizisinde rol alan Rabia Soytürk, Sağlık Koleji hemşirelik mezunu olmasına rağmen oyunculuğu seçti. Onur Saylak’ın yönettiği ‘ Şahsiyet ‘ dizisinde ‘Süveyda’ karakterini canlandıran Rabia Soytürk, Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde eğitim aldı.

Şahsiyet dizisi ne zaman cekildi?

Fi, Şahsiyet, Masum ve daha niceleri de bu akımın eseri. Şahsiyet 12 bölümlük olarak planlandı ve artık final yapacak.

Sahsiyetteki kambura neresi?

Kambura Bursa şehrinin doğal güzellikleri ve özel tarihiyle bilinen Gölyazı beldesi, Şahsiyet dizisinde Kambura Köyü olarak karşımıza çıkıyor. Gölyazı beldesi, Bursa’nın Nilüfer ilçesi sınırları içerisinde yer alıyor.

Kambura diye bir yer var mı?

Dizide Kambura olarak gösterilen ilçe ise Bursa’nın Nilüfer ilçesine bağlı Gölyazı beldesi. Kambura Adliyesi olarak yer alan bina, Gölyazı’da yer alıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *