2 kğ yangın söndürme tüpü
4 kğ yangın söndürme tüpü
6 kğ yangın söndürme tüpü
12 kğ yangın söndürme tüpü
12 kğ arabalı yangın söndürme tüpü
50 kğ yangın söndürme tüpü
1 yangın dolabı
2 yangın dolabı
3 yangın dolabı
4 yangın dolabı
5 yangın dolabı
6 yangın dolabı
1 yangın kapısı
2 yangın kapısı
3 yangın kapısı
4 yangın kapısı
5 yangın kapısı
6 yangın kapısı
acil çıkış levhası
fm 200 yangın sistemleri
yangın pompaları
iş güvenliği
davlumbaz sistemleri
karbondioksit gazli co2 yangin söndürme tüpü

Fm 200 Yangın Söndürme Sistemi

FM-200® YANGIN AZALTMA SISTEMI Hızlı, Etkili Temiz Ajan Yangına KorumaAÇIKLAMA Yangınları bastırmada, hasarları azaltmak, yerden tasarruf sağlamak ve görünürlük sağlamak için hız için Fike açık seçimdir. Bizim Temizlik Maddesi Yangın Koruma Sistemi HFC-227ea ve FM-200 kullanımı dahildir, hiçbir kalıntı bırakmaz ve fıskiye ve diğer yangın koruma sistemlerinden farklı masraflı temiz-up, gerektirmez. Ve 10 saniye veya daha kısa sürede deşarj eder ve bir yangını çabucak ve etkili bir şekilde söndürür. Fike'in Clean Agent System, Fike'in patentli rüptürlü diskli valf tasarımını ek esneklik, etkinlik ve hız sunarak kullanmaktadır. Bu, minimum teçhizat / tesis hasarına ve iş kesintisinin az veya hiç olmamasına neden olur. FIKE en Temizlik Maddesi . Gazlı yangın söndürme tasarımı: modüler veya merkezi, korunacak alanların sayısına, alanlarına ve sistemin bulunduğu ana binanın tipine bağlıdır. Bu parametrelerden, yakıt türünü, kurulum tipini ve bölgenin büyüklüğünü sağlayan özel yöntemlerin uygulanmasında doğru hesaplamaya bağlıdır. Örneğin, böyle bir yangın söndürücü maddenin kütlesini kontrol etmek için "Hladon-23" kabul edilemez. Yangın söndürme tasarımı devlet güvenlik hizmetleri tarafından kontrol edilir, bu nedenle tüm belgeler mevcut norm ve standartlara uygun olarak derlenir.

Yangın Söndürme Sistemleri Fm 200

Bir Fike tasarlanmış yangın koruma sistemi ile yangın korumanızdaki hız ve verimlilik üzerine güvenebilirsiniz ve çok daha fazlası. Minimum konteyner depolama alanı gerektirir Sıfır ozon tüketen potansiyel Düşük küresel ısınma potansiyeli Kısa atmosferik ömür İşgal altındaki alanlar için güvenli Listelerin ve onayların tam listesi Yangın koruma endüstrisinde en iyi garanti Geniş yangın koruma aksesuar serisi Basitleştirilmiş kurulum ISO 9001 sertifikalı Buna ek olarak, Fike komple temiz ajan yangın bastırma sistemi gereksinimlerini karşılamak için sistem bileşenlerini ve aksesuarlarını temin edebilir. Akıllı kontrol panelleri , gecikmeli aksiyon cihazları , erken uyarı duman algılama , uyarı levhaları , elle bırakma cihazları, otomatik algılama ve uyarı cihazları ve yangın alarm paneli Fike tarafından sağlanmaktadır. Eski Yunanlılar ateşi, su, toprak ve havanın yanı sıra, evrendeki en büyük unsurlardan biri olarak nitelendirdiler. Bu gruplama sezgisel bir anlam ifade ediyor: düşük basınç Seninle seyahat edebiliriz Ya da sizinle her türlü toplantı ya da etkinliğe katılın. En sevdiğiniz Yangın tüpü yeterlidir ve hayatınızı daha mutlu edeceğiz. En iyi çözümü bulmak için mevcut olan her sistemi test ettik ve hatta kendi geliştirdiğimiz fin sistemleri geliştirdik. Sonuç olarak, tahtanın kullanımına bağlı olarak iki ayrı sistem kullandık, böylece her seferinde gerçek bir kürek biniş deneyimi elde edersiniz, ancak son derece kolaylık sağlar. serisindeki çoğu pano, yerleşik yüzgeçlerle birlikte gelir - yüksek performanslı yangın Tüpü sistemi. Kalıplı yüzgeçleri ile herhangi bir alet, yedek parça veya yedek parçaya ihtiyacınız yoktur. Ultra dayanıklı ve nakliye için kolayca paketlenmeleri için özel olarak tasarlanmıştır. Eğer depolama sırasında şekil değiştirmezlerse ya da kullanımı sıkı bir şekilde ayarlanması son derece kolaydır. Sıcak suları yüzgeçlerin üzerine dökün ve el ile yeniden şekillendirin.

Bulunan Fm 200 Yangın Söndürme Sistemi

Fm 200 Yangın Söndürme Sistemleri | Fm 200 Yangın Söndürme Sistemi | Fm 200 Yangın Söndürme Sistemleri İstanbul | Fm 200 Yangın Söndürme Sistemleri Çeşitleri | fm 200 gazlı söndürme sistemleri teknik şartnamesi | fm 200 gazlı söndürme fiyatı FM-200 Depolama Bileşenleri Depolama bileşenleri, FM-200 kimyasal ajanını içeren silindir düzeneği (dizileri) ve silindir düzeneğini yerine sabitleyen silindir dirseği (ler) i içerir. FM-200 Dağıtım Bileşenleri Dağıtım bileşenleri, memeleri silindir grubuna bağlamak için kullanılan boru sistemi ile birlikte FM-200'ü korumalı bir tehlikeye sokmak için kullanılan deşarj püskürtücülerinden oluşur. Trim Bileşenleri - Trim bileşenleri, FM-200 sisteminin kurulumunu tamamlar ve bağlantı parçaları, basınç göstergesi. Üretilen. Ana yangın güvenliği kendini tanı tablosu halka açık yerlerde teşhis tablosundaki Ateş, evinizi ve tüm eşyalarınızı bir saatten daha kısa sürede tahrip edebilir ve tüm bir ormanı kül ve kömürleşmiş odun yığınına indirgeyebilir. Aynı zamanda neredeyse sınırsız tahribat gücüne sahip, korkunç bir silah. Ateş her yıl diğer doğa güçlerinden daha fazla insan öldürür. Ancak aynı zamanda, yangın olağanüstü derecede yardımcı olur. İnsanlara ilk taşınabilir ışık ve ısı biçimini verdi . Aynı zamanda bize yemek pişirme, metal aletler yapma, çanak çömlek oluşturma, sert tuğlalar yapma ve enerji santralleri yapma yeteneği verdi. İnsanlığa ateş kadar zarar verebilecek çok az şey var, çok iyi yapmış çok az şey var. Kesinlikle insanlık tarihinin en önemli kuvvetlerinden biridir. Ama tam olarak nedir? Eski Yunanlılar ateşi, su, toprak ve havanın yanı sıra, evrendeki en büyük unsurlardan biri olarak nitelendirdiler. Bu gruplama sezgisel bir anlam ifade ediyor: Ateşi hissedebiliyorsunuz, tıpkı toprak, su ve havayı hissedebildiğiniz gibi. Ayrıca onu görebilir ve koklayabilirsiniz ve onu bir yerden bir yere taşıyabilirsiniz. Ancak ateş gerçekten tamamen farklı bir şeydir. Dünya, su ve hava, maddenin birer biçimidir - bir araya toplanan milyonlarca ve milyonlarca atomdan oluşurlar. Ateş hiç önemli değil. Maddenin değişen formunun görünür, somut bir yan etkisidir - kimyasal reaksiyonun bir parçasıdır . Bir sonraki adımda bu reaksiyonun nasıl ısı ve ışık yarattığına bakacağız.
Diğer Bölgeler