2 kğ yangın söndürme tüpü
4 kğ yangın söndürme tüpü
6 kğ yangın söndürme tüpü
12 kğ yangın söndürme tüpü
12 kğ arabalı yangın söndürme tüpü
50 kğ yangın söndürme tüpü
1 yangın dolabı
2 yangın dolabı
3 yangın dolabı
4 yangın dolabı
5 yangın dolabı
6 yangın dolabı
1 yangın kapısı
2 yangın kapısı
3 yangın kapısı
4 yangın kapısı
5 yangın kapısı
6 yangın kapısı
acil çıkış levhası
fm 200 yangın sistemleri
yangın pompaları
iş güvenliği
davlumbaz sistemleri
karbondioksit gazli co2 yangin söndürme tüpü

Kamera Sistemi

Kamera ve Video 1/3 "2Megapiksel ilerici tarama Exmor CMOS Güçlü 18x optik zoom ve 12x dijital zoom H.264 ve Çift-akışlı video kodlama ve JPEG görüntü yakalama @ 3M'de maksimum 15fps (1280x960) ve 720P çözünürlükte 25 / 30fps Gündüz / Gece (ICR), Otomatik iris, Otomatik odaklama, AWB, BLC 24 gizlilik maskesi alanı Dahili web sunucusu, NVR, CMS (PVMS / DVMS) ve MSS Dome Drive Max 400 ° / s pan hızı, 360 ° sürekli pan döndürme ve otomatik spotlama, kör nokta monitörü yok Eski Yunanlılar ateşi, su, toprak ve havanın yanı sıra, evrendeki en büyük unsurlardan biri olarak nitelendirdiler. Bu gruplama sezgisel bir anlam ifade ediyor: Ateşi hissedebiliyorsunuz, tıpkı toprak, su ve havayı hissedebildiğiniz gibi. Ayrıca onu görebilir ve koklayabilirsiniz . Gazlı yangın söndürme tasarımı: modüler veya merkezi, korunacak alanların sayısına, alanlarına ve sistemin bulunduğu ana binanın tipine bağlıdır. Bu parametrelerden, yakıt türünü, kurulum tipini ve bölgenin büyüklüğünü sağlayan özel yöntemlerin uygulanmasında doğru hesaplamaya bağlıdır. Örneğin, böyle bir yangın söndürücü maddenin kütlesini kontrol etmek için "Hladon-23" kabul edilemez. Yangın söndürme tasarımı devlet güvenlik hizmetleri tarafından kontrol edilir, bu nedenle tüm belgeler mevcut norm ve standartlara uygun olarak derlenir. Seninle seyahat edebiliriz Ya da sizinle her türlü toplantı ya da etkinliğe katılın. En sevdiğiniz Yangın tüpü yeterlidir ve hayatınızı daha mutlu edeceğiz. En iyi çözümü bulmak için mevcut olan her sistemi test ettik ve hatta kendi geliştirdiğimiz fin sistemleri geliştirdik. Sonuç olarak, tahtanın kullanımına bağlı olarak iki ayrı sistem kullandık, böylece her seferinde gerçek bir kürek biniş deneyimi elde edersiniz, ancak son derece kolaylık sağlar. serisindeki çoğu pano, yerleşik yüzgeçlerle birlikte gelir - yüksek performanslı yangın Tüpü sistemi. Kalıplı yüzgeçleri ile herhangi bir alet, yedek parça veya yedek parçaya ihtiyacınız yoktur. Ultra dayanıklı ve nakliye için kolayca paketlenmeleri için özel olarak tasarlanmıştır. Eğer depolama sırasında şekil değiştirmezlerse ya da kullanımı sıkı bir şekilde ayarlanması son derece kolaydır. Sıcak suları yüzgeçlerin üzerine dökün ve el ile yeniden şekillendirin.

neden Kamera Sistemleri

5 otomatik tarama, 8 tur, 5 desen Pelco-P / D ve benzeri gibi genel protokollerin otomatik tanınması Odak uzaklığına göre hız ayarı, otomatik zoom hızı, lens yakınlaştırma oranına göre ayarlanır Elektrik kesildiğinde önceki PTZ'ye ve objektif durumuna otomatik geri yükleme Zaman Görevi: Preset / Tarama / Tur / Desen'in önceden ayarlanmış zamana göre otomatik olarak etkinleştirilmesi Rölanti Hareketi: Önceden ayarlanmış / tur ve benzeri işlemleri belirli bir süre boşta kaldıktan sonra çağırın (sistem açıldıktan sonra rölanti durumu dahil) OSD ve çeşitli dillerin işletim istekleri Dahili 7/2 kanal alarm girişi / çıkışı Akıllı 3B konumlandırma fonksiyonu IP67 tüm ortamlarda koruma, 4000V gölgelik önleme, otomatik sabit sıcaklık ve sis önleme Hızlı kurulum bağlantı noktası ve kullanıcı dostu tasarımlarla kolay kurulum. kamera sistemleri fiyatları | kablosuz kamera sistemleri | gizli kamera sistemleri | kamera fiyatları | kamera sistemleri hakkında bilgi | kamera sistemleri kurulumu | balitech | kamera sistemleri fiyat listesi Üretilen. Ana yangın güvenliği kendini tanı tablosu halka açık yerlerde teşhis tablosundaki Ateş, evinizi ve tüm eşyalarınızı bir saatten daha kısa sürede tahrip edebilir ve tüm bir ormanı kül ve kömürleşmiş odun yığınına indirgeyebilir. Aynı zamanda neredeyse sınırsız tahribat gücüne sahip, korkunç bir silah. Ateş her yıl diğer doğa güçlerinden daha fazla insan öldürür. Ancak aynı zamanda, yangın olağanüstü derecede yardımcı olur. İnsanlara ilk taşınabilir ışık ve ısı biçimini verdi . Aynı zamanda bize yemek pişirme, metal aletler yapma, çanak çömlek oluşturma, sert tuğlalar yapma ve enerji santralleri yapma yeteneği verdi. İnsanlığa ateş kadar zarar verebilecek çok az şey var, çok iyi yapmış çok az şey var. Kesinlikle insanlık tarihinin en önemli kuvvetlerinden biridir. Ama tam olarak nedir? Eski Yunanlılar ateşi, su, toprak ve havanın yanı sıra, evrendeki en büyük unsurlardan biri olarak nitelendirdiler. Bu gruplama sezgisel bir anlam ifade ediyor: Ateşi hissedebiliyorsunuz, tıpkı toprak, su ve havayı hissedebildiğiniz gibi. Ayrıca onu görebilir ve koklayabilirsiniz ve onu bir yerden bir yere taşıyabilirsiniz. Ancak ateş gerçekten tamamen farklı bir şeydir. Dünya, su ve hava, maddenin birer biçimidir - bir araya toplanan milyonlarca ve milyonlarca atomdan oluşurlar. Ateş hiç önemli değil. Maddenin değişen formunun görünür, somut bir yan etkisidir - kimyasal reaksiyonun bir parçasıdır . Bir sonraki adımda bu reaksiyonun nasıl ısı ve ışık yarattığına bakacağız.

bulunan Kamera Sistemleri

HCVR5824 / 5832S: Tüm kanal 720P 2HDMI / VGA / TV eş zamanlı video çıkışı 16 kanal senkron gerçek zamanlı oynatma, GRID arayüzü ve akıllı arama Dahua PTZ dome kamera ile 3B akıllı konumlandırma 32 TB'a kadar 8 SATA HDD'yi, 16 TB'a kadar 1 eSATA, 4 USB2.0'ı destekleyin Çoklu ağ izleme: Web görüntüleyici, CMS (DSS / PSS) ve DMSS 1/3 "1,3MP PS CCD görüntü alıcısı Yüksek performanslı TI DaVinci serisi DSP H.264 / MJPEG video sıkıştırma ve JPEG görüntü yakalama Çift akışlı kodlamayı destekleyin 15fps @ 1.3M (1280x960) ve 25 / 30fps @ 720P Gerçek ICR'yi Gündüz / Gece Destekleyin Dahili yüksek performanslı IR LED'leri 50metreler Dahili 8 ~ 20mm / F1.6 CS Otomatik İris Mercekleri Alarm G / Ç'yi Destekle Yerel depolama için maksimum 32GB Micro SD kartı destekleyin IP66 Su geçirmez koruma Dahili web sunucusu, NVR, CMS (PVMS / DVMS) ve MSS DC12V (isteğe bağlı AC24V),
Diğer Bölgeler