2 kğ yangın söndürme tüpü
4 kğ yangın söndürme tüpü
6 kğ yangın söndürme tüpü
12 kğ yangın söndürme tüpü
12 kğ arabalı yangın söndürme tüpü
50 kğ yangın söndürme tüpü
1 yangın dolabı
2 yangın dolabı
3 yangın dolabı
4 yangın dolabı
5 yangın dolabı
6 yangın dolabı
1 yangın kapısı
2 yangın kapısı
3 yangın kapısı
4 yangın kapısı
5 yangın kapısı
6 yangın kapısı
acil çıkış levhası
fm 200 yangın sistemleri
yangın pompaları
iş güvenliği
davlumbaz sistemleri
karbondioksit gazli co2 yangin söndürme tüpü

Yangın Hidrantı Fiyatları

JVS JVSS, ıslak parçaların tamamı paslanmaz çelikten yapılmış dikey çok kademeli bir pompadır. İçilebilir sudan endüstriyel atık suya kadar çeşitli sıvılar içeren çeşitli uygulamalar için uygundur. retimde yangınla tehlikeli iş olan veya olmayan çalışanlar için PTM için farklı zaman hazırlık sınıflarını tekrarlamak gerekir: İlk durumda - yılda bir kez, daha sık olabilir, ancak daha az değil; İkinci durumda TMV, her 3 yılda bir kez ve kişinin yeni bir iş için kabul edilmesinin ardından 1 ay içinde gerçekleştirilir.PTM nelerden oluşur? Yangın-teknik asgari düzeye hazırlık, mevcut gereksinimlere ve güvenlik normlarına uygun olarak geliştirilen belirli bir program için sınıfları ima eder. Bu, beklenmedik bir anda yararlı olabilecek herhangi bir kişi için gerekli minimum bilgidir. Bir yangında eylem ve davranış sırasının bilgisi çok önemlidir, çünkü panik ve acil bir durumun güvenli sonucunun çıkarılması için ilk adımdır. Hazırlık aşağıdaki ana konularda gerçekleşir: Yangın güvenliği (veya PB) tesisleri ve bunların sağlanması için organizasyonel düzenlemeler kavramı. İşyerinde uygun PB'yi sağlamak için kurallar. Yangın koruma araçları manuel yangın söndürücüler, cihazları, çalışma prensibi. Testi. Otomatik yangın söndürme sistemleri genel bilgiler, çalışma özellikleri. Yangın alarmı çeşitli eylem. Yangın ve diğer acil durumlarda yapılacak işlemler ve faaliyetler. Tahliye yolları, tahliye kuralları. Pompa, 50 Hz veya 60 Hz güç kaynağına uygun, Sınıf F izolasyon ve IP 55 koruma sınıfı ile tamamen kapalı fan soğutmalı motora sıkı bir şekilde bağlanır. Yüksek baş kapasitesi düşük kapasiteli performans yelpazesi, yangın söndürme uygulamalarında basınç bakım pompası (jokey pompa) olarak kullanım için özellikle uygundur ve jokey pompalar için NFPA 20 gereksinimlerini karşılamaktadır.

Neden Yangın Hidrantları

Eski Yunanlılar ateşi, su, toprak ve havanın yanı sıra, evrendeki en büyük unsurlardan biri olarak nitelendirdiler. Bu gruplama sezgisel bir anlam ifade ediyor: Ateşi hissedebiliyorsunuz, tıpkı toprak, su ve havayı hissedebildiğiniz gibi. Ayrıca onu görebilir ve koklayabilirsiniz ve onu bir yerden bir yere taşıyabilirsiniz. Ancak ateş gerçekten tamamen farklı bir şeydir. Dünya, su ve hava, maddenin birer biçimidir - bir araya toplanan milyonlarca ve milyonlarca atomdan oluşurlar. Ateş hiç önemli değil. Maddenin değişen formunun görünür, somut bir yan etkisidir - kimyasal reaksiyonun bir parçasıdır . Bir sonraki adımda bu reaksiyonun nasıl ısı ve ışık yarattığına bakacağız. Bu model, bir elektrik motorlu Yangın Pompası, dizel motor tahrikli Yangın Pompası, bir adet ortak Yangın Pompası Kontrol Cihazı, basınçlı kap, standart aksesuarlar ve taban çerçevesinden oluşur. Elektrikli pompa dikey / yatay çok kademeli tipte / elektrik motoruna esnek bir şekilde bağlanacaktır. Elektrik motoru sincap kafes indüksiyon tipi, 3 faz için uygundur, gerekli at güç sınıfı vardır. Dizel motor titreşim önleyici kauçuk pedlerle taban üzerine sabitlenir ve pompa dizel motora yakın esnek bir şekilde bağlanır. Motorun güç çıkışına göre elektrik sistemi 12V veya 24V DC olabilir. Dizel motor, marş motorundan, yakıt sisteminden, yağlama sisteminden, egzoz

Bulunan Yangın Hidrantları

sisteminden vb. Oluşur. Yangın Hidrantı | Yangın Hidrantları | Yangın Hidrantı Çeşitleri | Yangın Hidrantı İmalatçıları | yangın hidrantları arası mesafe | yerüstü yangın hidrantları | yerüstü yangın hidrantı | yangın hidrantı montajı yangın hidrant sistemleri | yangın hidrantları fiyatları | yangın hidrantları nedir | duyar yangın hidrantları Bu pakette, elektrik motoruna bağlanmış bir ana pompa, bir tanesi dizel motora bağlı pompa, jokey pompası, basınçlı kap, sistemin manuel veya otomatik olarak çalıştırılması için kontrolör (ler) ve taban çerçevesindeki standart aksesuarlardan oluşur. Yangın pompası, sistem kapasitesine ve kafa gereksinimlerine bağlı olarak End Emme veya Tek Kademeli Yatay Bölme Kılıfı veya Yatay Çok Kademeli Santrifüj tipi olmalıdır. Elektrik motoru, sincap kafes indüksiyon tipi ve ayak asma sistemi 3 faz güç kaynağı için uygundur, gerekli at güç sınıfı vardır. Elektrikli yangın pompası motora esnek bir şekilde bağlanmıştır. Dizel motor, titreşim önleyici kauçuk pedlerle taban üzerine sabitlenir ve pompa, esnek bir kaplin vasıtasıyla bir dizel motora doğrudan bağlanır ve motorun güç çıkışına göre, elektrik sistemi ya 12V ya da 24V DC olabilir. Yangın Hidrantı firmaları sektörünün öncü kuruluşlarından Yangın Hidrantı İmalatı web sitesi firmaları Yangın Hidrantı sektörünün öncü kuruluşlarından Üretilen. Ana yangın güvenliği kendini tanı tablosu halka açık yerlerde teşhis tablosundaki Ateş, evinizi ve tüm eşyalarınızı bir saatten daha kısa sürede tahrip edebilir ve tüm bir ormanı kül ve kömürleşmiş odun yığınına indirgeyebilir. Aynı zamanda neredeyse sınırsız tahribat gücüne sahip, korkunç bir silah. Ateş her yıl diğer doğa güçlerinden daha fazla insan öldürür. Ancak aynı zamanda, yangın olağanüstü derecede yardımcı olur. İnsanlara ilk taşınabilir ışık ve ısı biçimini verdi . Aynı zamanda bize yemek pişirme, metal aletler yapma, çanak çömlek oluşturma, sert tuğlalar yapma ve enerji santralleri yapma yeteneği verdi. İnsanlığa ateş kadar zarar verebilecek çok az şey var, çok iyi yapmış çok az şey var. Kesinlikle insanlık tarihinin en önemli kuvvetlerinden biridir. Ama tam olarak nedir? Eski Yunanlılar ateşi, su, toprak ve havanın yanı sıra, evrendeki en büyük unsurlardan biri olarak nitelendirdiler. Bu gruplama sezgisel bir anlam ifade ediyor: Ateşi hissedebiliyorsunuz, tıpkı toprak, su ve havayı hissedebildiğiniz gibi. Ayrıca onu görebilir ve koklayabilirsiniz ve onu bir yerden bir yere taşıyabilirsiniz. Ancak ateş gerçekten tamamen farklı bir şeydir. Dünya, su ve hava, maddenin birer biçimidir - bir araya toplanan milyonlarca ve milyonlarca atomdan oluşurlar. Ateş hiç önemli değil. Maddenin değişen formunun görünür, somut bir yan etkisidir - kimyasal reaksiyonun bir parçasıdır . Bir sonraki adımda bu reaksiyonun nasıl ısı ve ışık yarattığına bakacağız.
Diğer Bölgeler