2 kğ yangın söndürme tüpü
4 kğ yangın söndürme tüpü
6 kğ yangın söndürme tüpü
12 kğ yangın söndürme tüpü
12 kğ arabalı yangın söndürme tüpü
50 kğ yangın söndürme tüpü
1 yangın dolabı
2 yangın dolabı
3 yangın dolabı
4 yangın dolabı
5 yangın dolabı
6 yangın dolabı
1 yangın kapısı
2 yangın kapısı
3 yangın kapısı
4 yangın kapısı
5 yangın kapısı
6 yangın kapısı
acil çıkış levhası
fm 200 yangın sistemleri
yangın pompaları
iş güvenliği
davlumbaz sistemleri
karbondioksit gazli co2 yangin söndürme tüpü

Yangın Kapıları Satan Yerler

Restoran Yangın Kapısı sistemleri, işletmenizin güvenli ve verimli çalışması için inanılmaz derecede önemlidir. Aslında, gıda hizmeti uygulamalarının çoğunda zorunludurlar. Bizim danışmanızı öneririz Hood Boyutlandırma Alıcının Rehberine mutfak için egzoz fanları ile doğru boyutta kaputu satın alma konusunda bilgi için, ya da bizim Hood Uzmanlarımıza başvurabilirim 404-752-6715 öneri niteliğinde değildir. Doğru yağ kaputunu belirledikten sonra, bu özel modeli mutfak ekipmanınıza ve yerel kod gereksinimlerinize göre özelleştirmek için önerilen eklenti öğelerinin ürün sayfasını inceleyin.Isı Yangın Kapıları mutfak sistemleri üzerinde kullanılmak üzere, egzoz sadece Yangın Kapıları vardır gelmez böyle vapurları, pizza fırınları ve bulaşık makinesi gibi yağ yüklü buharları, üretirler. Yangın Kapıları özelleştirmek için önerilen egzoz fanı, ışıkları ve diğer aksesuarları için ihtiyaç duyduğunuz ısı kaputunun ürün listesine bakın. Egzoz Fanı seçmeyle ilgili ek bilgi için Hood Ölçütleme Kılavuzumuza bakın veya 404-752-6715'deki Kaput Uzmanlarımızı arayın . Gazlı yangın söndürme tasarımı: modüler veya merkezi, korunacak alanların sayısına, alanlarına ve sistemin bulunduğu ana binanın tipine bağlıdır. Bu parametrelerden, yakıt türünü, kurulum tipini ve bölgenin büyüklüğünü sağlayan özel yöntemlerin uygulanmasında doğru hesaplamaya bağlıdır. Örneğin, böyle bir yangın söndürücü maddenin kütlesini kontrol etmek için "Hladon-23" kabul edilemez. Yangın söndürme tasarımı devlet güvenlik hizmetleri tarafından kontrol edilir, bu nedenle tüm belgeler mevcut norm ve standartlara uygun olarak derlenir.

Yangın Kapıları Sistemi

Kereste yangın kapılarının belgelendirme testleri Yangın kapılarının FD derecesini belirlemek için üreticiler, BS 476-22: 1987 veya BS EN 1634-1: 2014'te belirtilen test prosedürüne tabi tutularak yangın kapılarını değerlendirdiler. Yangın Kapısı ebatları, Yangın Kapısı montaj yüksekliği, Yangın Kapısı kullanma talimatı, Yangın Kapısı imalatı, Yangın Kapısı satanyer Yangın Kapısı sistemlerimizin bazı özellikleri ve avantajları yarışmamızda bulunmamaktadır: Eğitimli Yangın Kapıları Sistemi Uzmanları ihtiyaçlarınıza en uygun sistemi tasarlamanıza yardımcı olur . Yerel bina kodlarının belirlenmesinde yardımcı olabilir ve özel uygulamalar için doğru ürünleri (ör. ETL Listeleme , Işıklar , vb.) Sağlayabilir . % 100 Paslanmaz Çelik Yapı - TÜM yüzeylerde hem maruz kalın hem de maruz kalmaz!Makyaj Havası yenilikçi bir tasarımdır. Rakip sistemlerimizin çoğunun aksine, gres yüklü buharlar ve duman hava akışında sıkışarak güvenli, temiz ve konforlu bir ortam oluşturur. Bu, ısıtma ve soğutma faturalarınızdan tasarruf etmenizi sağlar! CAD Çizimleri , izin sürecinde yardımcı olmak için istek üzerine ücretsiz Seninle seyahat edebiliriz Ya da sizinle her türlü toplantı ya da etkinliğe katılın. En sevdiğiniz Yangın tüpü yeterlidir ve hayatınızı daha mutlu edeceğiz. En iyi çözümü bulmak için mevcut olan her sistemi test ettik ve hatta kendi geliştirdiğimiz fin sistemleri geliştirdik. Sonuç olarak, tahtanın kullanımına bağlı olarak iki ayrı sistem kullandık, böylece her seferinde gerçek bir kürek biniş deneyimi elde edersiniz, ancak son derece kolaylık sağlar. serisindeki çoğu pano, yerleşik yüzgeçlerle birlikte gelir - yüksek performanslı yangın Tüpü sistemi. Kalıplı yüzgeçleri ile herhangi bir alet, yedek parça veya yedek parçaya ihtiyacınız yoktur. Ultra dayanıklı ve nakliye için kolayca paketlenmeleri için özel olarak tasarlanmıştır. Eğer depolama sırasında şekil değiştirmezlerse ya da kullanımı sıkı bir şekilde ayarlanması son derece kolaydır. Sıcak suları yüzgeçlerin üzerine dökün ve el ile yeniden şekillendirin.

olarak temin edilebilir

Pyro Chem tarafından kalite ve makul fiyatlı Yangın Söndürme sistemleri önceden kurulabilir.48 saatlik gemi seferiyle hızlı gemi modelleri mevcuttur Ücretsiz Kargo tümü üzerinde Egzoz Hood Paket siparişleri. Siparişiniz bir kaput içerdiği sürece 2 fanlar ücretsiz gönderilecek! Ticari bir Yangın Kapısı sistemi, herhangi bir ticari yiyecek servisi kuruluşu için anahtar satın alımdır. Uygun ticari kaput sistemi ve yangın söndürme sistemine sahip değilseniz, yalnızca işinize değerli gelir getiremez, aynı zamanda sizin, çalışanlar ve müşterileriniz için güvensiz bir ortam yaratabilir. Restaurant Yangın Kapısı Sistemleri ve Yangın Bastırma ilgilenen kişi, araştırma için belge ve ürün numuneleri en az bir paket sağlamalıdır. Yangın testleri akredite ve test verilerinin şartları yerine tesisleri vardır edilmiş özel bir laboratuvarda, yürütülen. Laboratuar yangın direnci, yanma sırasında toksisite, yanıcılık ürünlerin çalışma için gerekli donanıma sahiptir. Yangın testleri onaylı yöntemlere uygun olarak gerçekleştirilir. Kurulan normlarına ürünlerin uygunluğuna dair kararın analize göre. belgelendirme prosedürünün olumlu sonuç ile, bir emniyet sertifikası verilir. "PozhStandart" Ltd Rusya Denetleme Faaliyetleri Dairesi EMERCOM tarafından akredite edilmiştir kendi test laboratuarı vardır. Restoran Yangın Kapıları sistemleri, işletmenizin güvenli ve etkin çalışması için inanılmaz derecede önemlidir. Aslında, gıda hizmeti uygulamalarının çoğunda zorunludurlar. Mutfağınız için egzoz fanları bulunan doğru boyuttaki Yangın Kapılarıı satın alma hakkında bilgi almak için Hood Boyutlandırıcı Satın Alma Kılavuzumuza danışmanızı veya tavsiye için 404752-6715 numaralı Restaurant Kaput Uzmanlarımızla iletişime geçmenizi öneririz . Doğru restoran Yangın Kapısını veya mutfak egzoz sistemini belirledikten sonra, o özel modeli mutfak teçhizatınıza ve yerel kod gereksinimlerinize göre uyarlamak için önerilen eklenti ürünlerinin ürün sayfasını görüntüleyin. Isıtmalı Yangın Kapılarılar

Genel Bilgi

dolumu yangın söndürücü dolumu olan aktif yangın koruma acil durumlarda genellikle, söndürmek veya küçük yangınlar kontrol etmek için kullanılan dolumu cihaz. Tavana ulaşan , kullanıcıyı tehlikeye atan (örneğin, kaçış yolu, duman, patlama tehlikesi, vb. Gibi) kontrol dışı dolumu yangında kullanım için tasarlanmamıştır veya itfaiye . Tipik olarak, dolumu yangın söndürücü, elde tutulan silindirik oluşur basınçlı kabın dolumu içeren dolumu madde , dolumu söndürmek için deşarj edilebilir ateş . Silindirik olmayan basınçlı kaplar ile üretilen yangın söndürücüler de mevcuttur, ancak daha az yaygındır.
İki ana tip yangın söndürücü vardır
depolanmış basınç ve kartuşla çalışan. Depolanan basınç birimlerinde, itici yangın söndürme ajanının kendisi ile aynı odada tutulur . Kullanılan maddeye bağlı olarak, farklı iticiler kullanılır. Kuru kimyasal söndürücüler ile, tipik olarak azot kullanılır; su ve köpüklü söndürücüler tipik olarak hava kullanır. Depolanan basınçlı yangın söndürücüler en yaygın türlerdir. Kartuşla çalıştırılan yangın söndürücüler, çıkan gazı boşaltmadan önce delinmiş ayrı dolumu kartuşta içerir ve itici maddeyi söndürücü maddeye maruz bırakır. Bu tür yaygın değildir; öncelikli olarak, ortalamadan daha yüksek kullanım alan endüstriyel tesisler gibi alanlarda kullanılır.
Diğer Bölgeler