Bodrumda Yangın Nerede?(Doğru cevap)

Bodrum’daki yangın nerede?

Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Çiftlik Köyü’nün Alazeytin mevkiinde başlayan orman yangını yaklaşık 8 kilometre ilerleyerek köyün bahçelerine kadar girdi. Korku dolu anların yaşanmasına neden olan yangın saat 17.30 sıralarında kontrol altına alındı.

Bodrum yangın söndürüldü mü?

Bakan Ersoy: Antalya, Bodrum, Marmaris’teki yangınlar söndürüldü

Mugla yangın nerede?

Marmaris, Milas, Menteşe, Yatağan, Ula, Köyceğiz ve Kavaklıdere ilçelerinde 20 ayrı noktada, yıldırım düşmesinden kaynaklandığı belirlenen orman yangınları çıktı.

Bodrum yangını kontrol altına alındı mı?

Muğla’nın Bodrum ilçesinde ormanlık alanda çıkan yangın, havadan ve karadan müdahaleyle kontrol altına alındı. Kuvvetli rüzgarın da etkisiyle tarım arazilerine de sıçrayan yangın, havadan ve karadan müdahale sonucu kontrol altına alındı.

Milas’ta yangın nerede?

Muğla’nın Milas ilçesine bağlı Bafa Mahallesi Danışment ormanlarında çıkan yangın yaklaşık üç saat süren uğraşın sonunda kontrol altına alındı. Yangın söndürme çalışmalarına köylüler ve orman işçileriyle birlikte madencilik şirketinde çalışan işçiler de müdahale etti.

Muğla’da yangın söndürüldü mü?

Muğla ‘da bir günde yıldırım düşmesi sonucu 20 yangın çıktı. Ormanlık alanlardaki yangınlar hızlı müdahaleyle büyümeden söndürüldü. Muğla Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı 4 helikopterlerle havadan, çok sayıda arazöz ve orman işçilerince de karadan müdahale edilen yangınlar, kısa sürede kontrol altına alınarak söndürüldü.

Muğla Milas’taki yangın söndürüldü mü?

Muğla ‘nın Milas ilçesinde bugün akşam saatlerinde çıkan orman yangını, karadan ve havadan yapılan müdahale sonucu söndürüldü.

You might be interested:  Itfaiye Ne Yapar?(Çözüm bulundu)

Muğla yangın kontrol altına alındı mı?

Muğla ‘nın Köyceğiz ilçesinde çıkan orman yangını kontrol altına alındı. Karadan ulaşım sağlanamadığı için yangına havadan 2 yangın söndürme uçağı ve 8 helikopterle müdahale edildi. Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, yangının kontrol altına alındığını açıkladı.

Muğla’da hangi bölgelerde yangın var?

Muğla ‘nın Köyceğiz ilçesi Ağla Mahallesi’ndeki ormanlık alanda başlayan yangın, Çayhisar, Zeytinalanı, Pınarköy, Sazak ve Çövenli mahallelerini etkisi altına aldı.

Muğla’da yangınlar ne zaman başladı?

28 Temmuz’da başlayan, 15’i büyük olmak üzere çıkan 299 orman yangını 12 Ağustos 2021 itibariyle Muğla ‘nın Köyceğiz ilçesindeki yangının da söndürülmesi ile tamamen kontrol altına alındı.

Karabük’te yangın nerede?

Karabük ‘ te ormanlık alanda yangın çıktı. Yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürülmeye çalışılıyor. Merkeze bağlı Ödemiş köyündeki ormanlık alanda henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. Durumun bildirilmesi üzerine bölgeye orman işletme ve itfaiye ekipleri sevk edildi.

Bodrum yangını kaç gün sürdü?

Bakan Pakdemirli, Muğla’nın Milas ilçesinde 11 gündür süren ve büyük hasara neden olan yangının kontrol altına alındığını açıkladı. Bölgede soğutma çalışmalarının başladığını duyurdu. Bir sevindiren daha haber daha geldi. Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Bodrum ‘daki yangının kontrol altına alındığını açıkladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *