Izmir Yangın Nerede?(Doğru cevap)

Izmir’de yangın Son Dakika nerede?

İzmir ‘in Menderes ve Urla ilçelerinde çıkan orman ve makilik yangınlarına havadan ve karadan müdahale ediliyor. Menderes’in Deliömerli bölgesinde ormanlık alanda henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. Yangına 3 helikopter, 13 arazöz, 2 su tankeri ve 1 dozer ile müdahale başlatıldı.

Izmir neresi yanıyor?

İzmir ‘in Karabağlar ilçesinde başlayıp Menderes ile Seferihisar ilçelerine sıçrayan ve henüz kontrol altına alınamayan orman yangını ile Urla’da söndürülen ormanlık alanları küle çeviren yangının boyutu, havadan drone ile çekilen görüntülere de yansıdı.

Izmir’de nerede yangın çıkmış?

İzmir ‘in Urla ilçesinde ziraat arazisinde çıkan yangın, ekiplerin havadan ve karadan müdahalesi sonucu kısa sürede kontrol altına alındı. Yenice Mahallesi yakınında zeytin ağaçlarının olduğu alanda henüz bilinmeyen nedenle yangın çıktı.

Izmirde hangi ilçede yangın var?

İzmir ‘in Menderes ve Urla ilçelerinde orman ve makilik alanlarda yangın çıktı. Urla Balıklıova ve Menderes Deliormanlı mevkisindeki yangınlara 1 uçak, 7 helikopter ve çok sayıda arazözle müdahale edildi.

Izmir yangın nerede 2021?

7 Ağustos 2021 tarihinde İzmir ilinin Urla ilçesinin Balıklıova mahallesinde bulunan makilik alanda saat 14.50’de orman yangını meydana gelmiştir. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer yangın söndürme çalışmalarının sürdüğünü Twitter hesabından duyurmuştur.

Izmir’de yangın söndürüldü mü?

İzmir ‘in Gaziemir ilçesinde çıkan orman yangını, ekiplerin müdahalesiyle söndürüldü. Yangının sabotaj sonucu çıktığı iddia edilirken görgü tanığı olduğu belirtilen kişi ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü.

Yangın izmire sıçradı mı?

İzmir ‘in Ödemiş ilçesinde otluk alanda çıkan yangın ormana sıçradı. Alevlere havadan ve karadan müdahale ediliyor.

You might be interested:  Kartlı Su Sayacı Yangın Modu Ne Demek?(Doğru cevap)

Cesmede yangın nerede?

İzmir’in Çeşme ilçesinde, ormanlık alanda yangın çıktı. Bölgeye sevk edilen ekipler, yangına havadan ve karadan müdahale ediyor. Çeşme ilçesi Karareis yolu üzerindeki ormanlık alanda bugün saat 07.30 sıralarında yangın çıktı. Yükselen dumanları gören yurttaşlar, durumu Orman Bölge Müdürlüğü’ne bildirdi.

Balıkesir’de yangın nerede?

Balıkesir ‘in Sındırgı ve Altıeylül ilçelerinde orman yangını çıktı. Karadan ve havadan müdahale edilen yangınlar, kontrol altına alındı. Balıkesir ‘in Sındırgı ilçesinde bulunan bir otelin yakınlarında saat 19.00 sıralarında yangın çıktı. Yangının ormanlık alana sıçraması üzerine bölgeye helikopter de sevk edildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *