Izmir’de Yangın Nerede?(EN iyi 5 ipucu)

Izmir’de çıkan yangın nerede?

İzmir ‘in Menderes ve Urla ilçelerinde orman ve makilik alanlarda yangın çıktı. Urla Balıklıova ve Menderes Deliormanlı mevkisindeki yangınlara 1 uçak, 7 helikopter ve çok sayıda arazözle müdahale edildi.

Izmir yangın nerede 2021?

7 Ağustos 2021 tarihinde İzmir ilinin Urla ilçesinin Balıklıova mahallesinde bulunan makilik alanda saat 14.50’de orman yangını meydana gelmiştir. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer yangın söndürme çalışmalarının sürdüğünü Twitter hesabından duyurmuştur.

Izmir’de yangın söndürüldü mü?

İzmir ‘in Gaziemir ilçesinde çıkan orman yangını, ekiplerin müdahalesiyle söndürüldü. Yangının sabotaj sonucu çıktığı iddia edilirken görgü tanığı olduğu belirtilen kişi ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü.

Hataydaki yangın söndürüldü mü?

Hatay ‘ın Kırıkhan ilçesinde ormanlık alanda çıkan yangın, havadan ve karadan müdahaleyle kontrol altına alındı. Öte yandan Hassa ilçesi Ardıçlı Mahallesi ile Kırıkhan Topboğazı mevkisinde aynı anda çıkan yangınlar erken müdahaleyle söndürüldü.

Yangın ülkemizde en çok nerelerde görülür?

Sonuçları itibariyle büyük bir afet olan orman yangınları ülkemizin daha çok Ege, Akdeniz ve Marmara bölgelerinde görülmektedir. Bu bölgelerde, özellikle yaz mevsiminde sıcaklık, yağış, bağıl nem ve rüzgâr gibi iklim elemanlarının gösterdiği özellikler, yangınlar için elverişli bir ortam oluşturur.

Hatay’da Nerede yangın Var?

Hatay ‘ın Belen ilçesinde çıkan orman yangını havadan ve karadan müdahaleyle kontrol altına alındı. Soğukoluk Mahallesi’ndeki ormanlık alanda henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. İhbar üzerine bölgeye 2 helikopter, 10 arazöz ve çok sayıda orman işçisi ve itfaiye ekibi sevk edildi.

You might be interested:  Itfaiyeci Yöntemi Nasıl Yapılır?(Çözülmüş)

Urlada yangın nerede?

Urla ‘nın Balıklıova bölgesinde de makilik alanda çıkan yangına 1 uçak, 2 helikopter, 12 arazöz ve 2 dozer sevk edildi. Yangınların yerleşim alanlarını tehdit etmediği belirtildi.

Sarnıç yangını söndü mü?

İzmir’in Gaziemir ilçesi Sarnıç Semti Atatürk Mahallesi’nde çıkan orman yangınına 1 helikopter 8 arazöz ile müdahale edildi. Ayrıca vatandaşlar yangına müdahale eden ekiplere ayran ve su dağıttı. Alevler 1 saat içinde kontrol altına alınıp, söndürüldü.

Cesmede yangın nerede?

İzmir’in Çeşme ilçesinde, ormanlık alanda yangın çıktı. Bölgeye sevk edilen ekipler, yangına havadan ve karadan müdahale ediyor. Çeşme ilçesi Karareis yolu üzerindeki ormanlık alanda bugün saat 07.30 sıralarında yangın çıktı. Yükselen dumanları gören yurttaşlar, durumu Orman Bölge Müdürlüğü’ne bildirdi.

Hatay’daki orman yangını söndürüldü mü?

Hatay ‘ın Belen ilçesinde ormanlık alanda çıkan yangın, erken müdahale sonucu söndürüldü. Soğukoluk Mahallesi’ndeki ormanlık alandan dumanların yükseldiğini görenler durumu yetkililere bildirdi.

Antakya’daki yangın nerede?

Hatay’ın Merkez ilçesi Antakya ‘ da Küçükdalyan Mahallesi’nde Asi Nehri kenarında henüz bilinmeyen bir nedenle otluk yangını çıktı. Rüzgarın da etkisiyle yayılan alevler, kısa sürede büyüdü. Yangını gören çevrede ki vatandaşlar hemen itfaiye ekiplerine haber verdi.

Manavgat’ta yangın nerede?

Manavgat ilçesi Sarılar Mahallesi’nde çıkan orman yangınına Orman İşletme Müdürlüğü ekipleri, Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi ve Manavgat Belediyesi arazözleriyle karadan, 1 uçak ve 3 helikopterle havadan müdahale edildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *