Peugeot 301 Çakmak Sigortası Nerede?(Çözünme)

Hyundai i20 çakmaklık sigortası nerede?

hyundai i20 ‘umdaki çakmak sigortası nerede Size tam alanını söyleyecektir. hyundai i20 ‘unuzun sigorta kutusu. Genellikle kaputun altında, pil seviyesinde bulunur veya hyundai i20 ‘nizin yolcu kabininde direksiyon simidi tarafında da bulunabilir.

Peugeot Boxer çakmaklık sigortası nerede?

Genellikle kaputun altında, aküye yakın bir yerde bulunur, başka bir olasılık Peugeot Boxer 2’nizin yolcu kabininde direksiyon simidi tarafında da bulunabilir.

Peugeot 207 çakmaklık sigortası nerede?

Peugeot 207 ‘nizin sigorta kutusu. Genel olarak kaputun altında, akünün yanında bulunur veya Peugeot 207 ‘nizin sürücü tarafında yolcu bölmesinde de bulunabilir.

Fiat Ducato çakmaklık sigortası nerede?

Fiat Ducato ‘nun çakmak sigortaları (soket), ön panel sigorta kutusundaki F33 (arka priz), F44 ( çakmak, ön priz) ve sağ orta direkteki isteğe bağlı sigorta kutusundaki F56 (soket yolcu bölmesi) sigortalarıdır..

Araba teyp sigortası nerede?

Araç içerisinde Ön kısımda genel olarak torpidonun alt tarafında bulunur. Araçta farkedilen bir arıza için ilk yapılması gereken sigorta kutusunun içerisindeki sigortaları kontrol etmektir. Yapılan kontrol sonucunda atık olan sigorta yenisiyle değiştirilir.

206 çakmaklık sigortası nerede?

Genellikle kaputun altında, aküye yakın bir yerde bulunur, başka bir olasılık da Peugeot 206 ‘nızın sürücü tarafında yolcu bölmesinde bulunabilir.

Peugeot 308 çakmaklık sigortası nerede?

Peugeot 308 ‘nizin sigorta kutusu. Genelde kaputun altında, akünün yanında bulunur veya Peugeot 308 ‘inizin sürücü tarafında yolcu bölmesinde de bulunabilir.

You might be interested:  Itfaiyecilik Ve Yangın Güvenliği Bölümü Hangi Üniversitelerde Var?(En iyi çözüm)

Peugeot 407 çakmaklık sigortası nerede?

Peugeot 407 ‘nizin sigorta kutusu. Genellikle kaputun altında, pil seviyesinde bulunur, başka bir olasılık da Peugeot 407 ‘nizin yolcu kabininde direksiyon simidi tarafında bulunabilir.

Tiguan çakmaklık sigortası nerede?

Volkswagen Tiguan sigorta kutunuz. Genellikle kaputun altında, akünün yanında bulunur veya Volkswagen Tiguan ‘ınızın yolcu bölmesinde sürücü tarafında da bulunabilir.

Nissan Qashqai çakmaklık sigortası nerede?

Genellikle aküye yakın, yani direksiyon simidinin altında değilse de kaputun altında bulunur. Hala Nissan Qashqai ‘nizin dizüstü bilgisayarında veya sigorta kutusu kapağında bulunduğunda, çakmak sigortasını bulun. Kutuda verilen penseyi kullanarak çıkarın.

Golf 5 çakmak sigortası nerede?

Genel olarak, kaputun altında, akünün yanında bulunur, başka bir olasılık, Volkswagen Golf 5 ‘inizin yolcu kabininde direksiyon tarafında da bulunabilir.

Dacia Sandero çakmaklık sigortası nerede?

Genellikle kaputun altında, aküye yakın bir yerde bulunur, başka bir olasılık, Dacia Sandero ‘nuzun sürücü tarafında da yolcu bölmesinde bulunabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *