Peugeot Partner Çakmak Sigortası Nerede?(Çözüm bulundu)

Genel olarak kaputun altında, aküye yakın bir yerde bulunur, başka bir olasılık, Peugeot Partner‘ınızın yolcu bölmesinde direksiyon tarafında da bulunabilir.

206 çakmaklık sigortası nerede?

Genellikle kaputun altında, aküye yakın bir yerde bulunur, başka bir olasılık da Peugeot 206 ‘nızın sürücü tarafında yolcu bölmesinde bulunabilir.

Peugeot 207 çakmaklık sigortası nerede?

Peugeot 207 ‘nizin sigorta kutusu. Genel olarak kaputun altında, akünün yanında bulunur veya Peugeot 207 ‘nizin sürücü tarafında yolcu bölmesinde de bulunabilir.

Peugeot 508 çakmak sigortası nerede?

Genellikle kaputun altında, pil seviyesinde bulunur, başka bir olasılık da Peugeot 508 ‘inizin sürücü tarafında yolcu bölmesinde olabilir. Ardından elektrik prizine benzeyen logo sayesinde kutuyu bulacaksınız.

Peugeot 307 çakmaklık sigortası nerede?

Peugeot 307 ‘nizin sigorta kutusu. Genelde kaputun altında, akünün yanında bulunur veya Peugeot 307 ‘nizin sürücü tarafında yolcu bölmesinde de bulunabilir.

Peugeot 308 çakmaklık sigortası nerede?

Peugeot 308 ‘nizin sigorta kutusu. Genelde kaputun altında, akünün yanında bulunur veya Peugeot 308 ‘inizin sürücü tarafında yolcu bölmesinde de bulunabilir.

Peugeot 3008 Çakmaklık nerede?

Genelde kaputun altında, akünün yanında bulunur veya Peugeot 3008 ‘inizin sürücü tarafında yolcu bölmesinde de bulunabilir. Ardından elektrik prizine benzeyen logo sayesinde kutuyu bulacaksınız.

Nissan Qashqai çakmaklık sigortası nerede?

Genellikle aküye yakın, yani direksiyon simidinin altında değilse de kaputun altında bulunur. Hala Nissan Qashqai ‘nizin dizüstü bilgisayarında veya sigorta kutusu kapağında bulunduğunda, çakmak sigortasını bulun. Kutuda verilen penseyi kullanarak çıkarın.

You might be interested:  Istanbul Itfaiye Müdürü Kim?(En iyi çözüm)

Golf 5 çakmak sigortası nerede?

Genel olarak, kaputun altında, akünün yanında bulunur, başka bir olasılık, Volkswagen Golf 5 ‘inizin yolcu kabininde direksiyon tarafında da bulunabilir.

Araba teyp sigortası nerede?

Araç içerisinde Ön kısımda genel olarak torpidonun alt tarafında bulunur. Araçta farkedilen bir arıza için ilk yapılması gereken sigorta kutusunun içerisindeki sigortaları kontrol etmektir. Yapılan kontrol sonucunda atık olan sigorta yenisiyle değiştirilir.

Peugeot 407 çakmaklık sigortası nerede?

Peugeot 407 ‘nizin sigorta kutusu. Genellikle kaputun altında, pil seviyesinde bulunur, başka bir olasılık da Peugeot 407 ‘nizin yolcu kabininde direksiyon simidi tarafında bulunabilir.

Peugeot Bipper çakmak sigortası nerede?

Genel olarak kaputun altında, aküye yakın bir yerde bulunur, başka bir olasılık, Peugeot Partner ‘ınızın yolcu bölmesinde direksiyon tarafında da bulunabilir. Ardından fişe benzeyen logo sayesinde kutuyu bulacaksınız. Tanımladıktan sonra, gövde kapağını çıkarabilmek için tırnaklara basmalısınız.

C3 sigorta kutusu nerede?

Bu size tam alanı gösterecektir. Citroen C3 ‘inizin sigorta kutusu. Genellikle kaputun altında, aküye yakın bir yerde bulunur veya Citroen C3 ‘ünüzün sürücü tarafında yolcu bölmesinde de bulunabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *