Ürünleri

Bizim yangın söndürme Ürünleri

Ana Sayfa ğlıklı iletişim kurabilen, sorumluluk alabilen güvenli, üretken ve yaratıcı gelişmelere açık, kendisi ve toplumla barışık, teknolojik gelişmeleri takip eden ulusal ekonominin gelişmesine katkıda bulunmak ve karlılık ile sürekli büyüyerek paylaşılacak değer yaratmaktır. VİZYONUMUZ – Tüm ürün ve hizmetlerini güvenli, kaliteli sunarak önder kurum olmaktır. Gelecegi ve degisimi bütünlestirerek gelecegi elinde tutan çagdas bir sirket – Teknolojik destekli ve modern laboratuvarlarda yapilan imalatlar – Amacimiz seçkin kadromuz ile yangin güvenlik sektöründe bizden talep edilen ürünleri dünya kalite Modern IP kameralarda çoklu optik zoom var. Gerekirse bağımsız olarak yönetilebilirler. Yüksek çözünürlük ve yüksek çözünürlük sayesinde görüntü mükemmel kalitede. Eğer ekipman global bir ağın tüm avantajlarını kullanıyorsa, o zaman mantığa göre ve internette daha iyi satın alın. “Entegre Güvenlik” şirketi, yeni bir güvenlik seviyesinde video gözetim sistemleri düzenlemek için müşterilerine en son kamera modelleri sunmaktan mutluluk duyar. En iyi çözümü bulmak için mevcut olan her sistemi test ettik ve hatta kendi geliştirdiğimiz fin sistemleri geliştirdik. Sonuç olarak, tahtanın kullanımına bağlı olarak iki ayrı sistem kullandık, böylece her seferinde gerçek bir kürek biniş deneyimi elde edersiniz, ancak son derece kolaylık sağlar. serisindeki çoğu pano, yerleşik yüzgeçlerle birlikte gelir – yüksek performanslı yangın Tüpü sistemi. Kalıplı yüzgeçleri ile herhangi bir alet, yedek parça veya yedek parçaya ihtiyacınız yoktur. Ultra dayanıklı ve nakliye için kolayca paketlenmeleri için özel olarak tasarlanmıştır. Eğer depolama sırasında şekil değiştirmezlerse ya da kullanımı sıkı bir şekilde ayarlanması son derece kolaydır. Sıcak suları yüzgeçlerin üzerine dökün ve el ile yeniden şekillendirin. Bu parametrelerden, yakıt türünü, kurulum tipini ve bölgenin büyüklüğünü sağlayan özel yöntemlerin uygulanmasında doğru hesaplamaya bağlıdır. Örneğin, böyle bir yangın söndürücü maddenin kütlesini kontrol etmek için “Hladon-23” kabul edilemez. Yangın söndürme tasarımı devlet güvenlik hizmetleri tarafından kontrol edilir, bu nedenle tüm belgeler mevcut norm ve standartlara uygun olarak derlenir.

neden bizim Ürün

standartlarinda üretmektir. KALİTE POLİTİKAMIZ Kalite ancak bilgi ve deneyimlerin paylaşılması ile çoğalıp yaygınlaşabilir. – Bilgiye ulaşabilen ve bundan yararlanabilen – Bilgi üreten – Basariyi hedefleyen – Soran, arastiran – Saglikli iliskiler kuran – Paylasimci – Kendine güvenen, takim ruhuna inanan – Insanlari ve dogayi seven – Olaylara objektif ve ciddi bakan- hatalarindan ders alan – Sorumluluk alip bunlari yerine getirebilen , sektörün lider firmasi olmak… kaliteli yangın tüpleri sunarak önder kurum olmaktır. – Gelecegi ve degisimi bütünlestirerek gelecegi elinde tutan çagdas bir sirket – Teknolojik destekli ve modern laboratuvarlarda yapilan imalatlar – Amacimiz seçkin kadromuz ile yangin güvenlik sektöründe bizden talep edilen ürünleri dünya kalite standartlarinda üretmektir. Bilgiye ulaşabilen ve bundan yararlanabilen – Bilgi üreten – Basariyi hedefleyen – Soran, arastiran – Saglikli iliskiler kuran – Paylasimci – Kendine güvenen, takim ruhuna inanan – Insanlari ve dogayi seven – Olaylara objektif ve ciddi bakan –

Bulunan Ürünler

Bu yorum yazan bir ürün için 4 yıldız listelendi.hayalci4 yıl önce Bunu, mutfakta tuttuğumuz daha eski bir modelin yerini almış olarak almıştık.Bu modeli birkaç nedenden dolayı sevmiştik: 1. fiyat için değer 2. boyut (elle saklamak için küçük ama bir ocak ateşini yıkacak kadar büyük). 3. şarj edilebilir. Bu yorum yazan bir ürün için 5 yıldız 5 yıldız verilmiştir .Okidog5 yıl önceFiyat ve Şarj Edilebilirliği İçin Mükemmel Bu yorum yazan bir ürün için 5 yıldız 5 yıldız verilmiştir.Okidog5 yıl önce Bunlardan üçünü evim, garaj ve kiralık mülkler için aldım. Bazı araştırma yaptık ve diğer yangın söndürücüleriyle yaklaşık 20bucks yaptık ama şarjlı değillerdi.Bu bir kaç dolar daha ucuz ve ne zaman yerine başka bir ben sadece şarj olabilir satın almak zorunda değilsiniz geliyor! Ayrıca bir duvar braketi ile birlikte geliyor. Video sunucusunda kaydedilen bilgiler başka bir depolama ortamında görüntülenecektir: bir flash sürücü veya harici bir. Ana yangın güvenliği kendini tanı tablosu halka açık yerlerde teşhis tablosundaki Ateş, evinizi ve tüm eşyalarınızı bir saatten daha kısa sürede tahrip edebilir ve tüm bir ormanı kül ve kömürleşmiş odun yığınına indirgeyebilir. Aynı zamanda neredeyse sınırsız tahribat gücüne sahip, korkunç bir silah. Ateş her yıl diğer doğa güçlerinden daha fazla insan öldürür. Ancak aynı zamanda, yangın olağanüstü derecede yardımcı olur. İnsanlara ilk taşınabilir ışık ve ısı biçimini verdi . Aynı zamanda bize yemek pişirme, metal aletler yapma, çanak çömlek oluşturma, sert tuğlalar yapma ve enerji santralleri yapma yeteneği verdi. İnsanlığa ateş kadar zarar verebilecek çok az şey var, çok iyi yapmış çok az şey var. Kesinlikle insanlık tarihinin en önemli kuvvetlerinden biridir. Ama tam olarak nedir? Eski Yunanlılar ateşi, su, toprak ve havanın yanı sıra, evrendeki en büyük unsurlardan biri olarak nitelendirdiler. Bu gruplama sezgisel bir anlam ifade ediyor: Ateşi hissedebiliyorsunuz, tıpkı toprak, su ve havayı hissedebildiğiniz gibi. Ayrıca onu görebilir ve koklayabilirsiniz ve onu bir yerden bir yere taşıyabilirsiniz. Ancak ateş gerçekten tamamen farklı bir şeydir. Dünya, su ve hava, maddenin birer biçimidir – bir araya toplanan milyonlarca ve milyonlarca atomdan oluşurlar. Ateş hiç önemli değil. Maddenin değişen formunun görünür, somut bir yan etkisidir – kimyasal reaksiyonun bir parçasıdır . Bir sonraki adımda bu reaksiyonun nasıl ısı ve ışık yarattığına bakacağız.

Genel Bilgi

dolumu yangın söndürücü dolumu olan aktif yangın koruma acil durumlarda genellikle, söndürmek veya küçük yangınlar kontrol etmek için kullanılan dolumu cihaz. Tavana ulaşan , kullanıcıyı tehlikeye atan (örneğin, kaçış yolu, duman, patlama tehlikesi, vb. Gibi) kontrol dışı dolumu yangında kullanım için tasarlanmamıştır veya itfaiye . Tipik olarak, dolumu yangın söndürücü, elde tutulan silindirik oluşur basınçlı kabın dolumu içeren dolumu madde , dolumu söndürmek için deşarj edilebilir ateş . Silindirik olmayan basınçlı kaplar ile üretilen yangın söndürücüler de mevcuttur, ancak daha az yaygındır.

İki ana tip yangın söndürücü vardır

depolanmış basınç ve kartuşla çalışan. Depolanan basınç birimlerinde, itici yangın söndürme ajanının kendisi ile aynı odada tutulur . Kullanılan maddeye bağlı olarak, farklı iticiler kullanılır. Kuru kimyasal söndürücüler ile, tipik olarak azot kullanılır; su ve köpüklü söndürücüler tipik olarak hava kullanır. Depolanan basınçlı yangın söndürücüler en yaygın türlerdir. Kartuşla çalıştırılan yangın söndürücüler, çıkan gazı boşaltmadan önce delinmiş ayrı dolumu kartuşta içerir ve itici maddeyi söndürücü maddeye maruz bırakır. Bu tür yaygın değildir; öncelikli olarak, ortalamadan daha yüksek kullanım alan endüstriyel tesisler gibi alanlarda kullanılır.

Diğer Bölgeler